Başkasının kargosu bana geldi

ksbwt

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, başlıkta da gördüğünüz gibi başka birinin kargosu bana geldi. Gelen kutunun üstüne baktığımda kendi bilgilerimi gördüm fakat kutunun içindeki ürün ve faturalar başka birisine ait. Bu durumda elimdeki ürünün sahibine ulaşması nasıl sağlayabilirim, aynı zamanda benim sipariş ettiğim ürüne ne olduğunu nasıl öğrenebilirim? Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, başlıkta da gördüğünüz gibi başka birinin kargosu bana geldi. Gelen kutunun üstüne baktığımda kendi bilgilerimi gördüm fakat kutunun içindeki ürün ve faturalar başka birisine ait. Bu durumda elimdeki ürünün sahibine ulaşması nasıl sağlayabilirim, aynı zamanda benim sipariş ettiğim ürüne ne olduğunu nasıl öğrenebilirim? Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler.
Gidip aldığınız yere bildireceksiniz durumu.

Aldığınız firma kargolama yaparken kutuları karıştırmıştır. İnsanlık hali. Aldığınız yerle iletişime geçerek durumu bildirin.

Tavsiyeleriniz doğrultusunda satıcı ile iletişime geçtim ve iade işlemini başlattım. Bu hatayı Amazon'un kendisinin yapması da beni şaşırttı açıkçası.

Geri
Yukarı