Hepsiburada bana ait olmayan ürün geldi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Trendyol'dan yanlış ürün gelmişti bana. Destek talebi oluşturup iade etmiştim. Hediye olarak ürün fiyatı kadar hediye çeki tanımlamışlardı.

Dün Aras Kargo'dan mesaj geldi. Adınıza Hepsiburada'dan olan sipariş yola çıkmıştır diye. Bugün ürün geldi. Benim adım, benim adresim, benim telefon numaram her şeye bana ait. Bana ait olmayan tek şey ürün. Benim bir siparişim yoktu. Kargo gelince benim ismim olduğu için aldım. Açtım baktım iPhone 12 Pro Max şarj aleti. Hepsiburada'ya yazdım. Destek talebi oluşturduk. Ürünü geri yollayacağız sanırım. Daha önce başına böyle bir şey gelen oldu mu? Bunun bana bir mesuliyeti var mıdır?
İade et başına iş açma.

İade etmek istesen de iade edemezsin ki siparişinde olmadığı için iade kodu oluşturamayacaksın.
Ancak müşteri hizmetleri sana kod söylerse iade edebilirsin.
Boş ver dostum sen ara iade et kul hakkıdır gerçek sahibi haram eder hiç bulaşma bu işlere ara yardımcı olsunlar.
Hocam müsteri hizmetlerine yazdım. Destek talebi olusturdu. 2-3 gün içinde cevap gelir dedi. Beklicem.
Trendyol'dan yanlış ürün gelmişti bana. Destek talebi oluşturup iade etmiştim. Hediye olarak ürün fiyatı kadar hediye çeki tanımlamışlardı.
180 TL 😅😅😅

Hocam iade etmek en iyisi. Firmalardan bize karşı en iyi tavrı bekliyorsak bizim de onlara karşı bu şekilde davranmamız gerekir.
Desteğin cevabıni beklicdm 2-3 gün hocam. İade kodu veriecekelrdir büyük ihtimal. Sonra iade edicem.

Size birisi hediye vs amaclı göndermediyse iade edin gitsin. Sonra başınız ağrımasın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı