Hepsiburada bana ait olmayan ürün geldi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar konu sonuçlandı. Bir hata olmuş bana gönderilmiş. HepsiBurada inceleme sonucu ürünü bana hediye etti. Bu saatten sonra iade etmek nasıl olur bilmiyorum. Fakat kullanacağım bir ürün de değil. Ne yapıcam bilemedim.
IMG_20220323_193928.jpg

Arkadaşlar konu sonuçlandı. Bir hata olmuş bana gönderilmiş. HepsiBurada inceleme sonucu ürünü bana hediye etti. Bu saatten sonra iade etmek nasıl olur bilmiyorum. Fakat kullanacağım bir ürün de değil. Ne yapıcam bilemedim.
Eki Görüntüle 1340180
Hocam ürünü çevrenizde ihtiyacı olan birine verebilirsiniz tanıdığınız var ise. Yoksa bu noktada satmanızda sakınca yok bence size hediye edilmiş ve işinize yaramıyor.

Hocam ürünü çevrenizde ihtiyacı olan birine verebilirsiniz tanıdığınız var ise. Yoksa bu noktada satmanızda sakınca yok bence size hediye edilmiş ve işinize yaramıyor.
Aynen. Ben de işime yarasın yaramasın saklıyorum tüm kabloydu şarj aletleriydi falan. yeri geliyor bir yere yamıyorum. hediye edersin illa bir iş arkadaşına eşe dosta. Şu saatten sonra helaldir zaten sana. Öyle vicdan yapmana da gerek yok.

Tamamdır arkadaşlar. Sarj aletini hediye edicem, kabloyu belki kullanırım belki de onu da veririm. Hepinize teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı