Başkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü nasıldır?

SilentStorm

Hectopat
Aranızda başkent üniversite de mühendislik bitirmiş, halihazırda okuyan birileri veya tanıdığınız kimse bu bölüm hakkında ne düşünüyor?
Okumaya değer mi?
Eğitimi, kampüs yaşamı, labı, ulaşımı, derslikleri vb. hakkında beni aydınlatır mısınız?

Başkent sağlık alanında ün yapmış bir üniversite. Mühendislik biraz arka planda kalıyor. O yüzden %50 burslu falan okuyacaksanız Çankaya Üni. daha iyidir derim.

Ben burada ciddi bir soru soruyorum. Sen böyle şakaya vuruyorsun yaşına veriyorum zaten foruma da yeni katılmışsın.
Burası insanlar birbirine yardımcı olup fikirlerini paylaştığı bir yer.

Ben burada ciddi bir soru soruyorum. Sen böyle şakaya vuruyorsun yaşına veriyorum zaten foruma da yeni katılmışsın.
Burası insanlar birbirine yardımcı olup fikirlerini paylaştığı bir yer.

28 yaşındayım, üniversitede uzmanı olduğum bir alanda ders veriyorum. Var mı başka arzun?
Türkiye'de eğitim ticarettir. Oraya vereceğin parayla Avrupa'dan bir adet sertifika alsan daha çok değer görür.

28 yaşındayım, üniversitede uzmanı olduğum bir alanda ders veriyorum. Var mı başka arzun?
Türkiye'de eğitim ticarettir. Oraya vereceğin parayla Avrupa'dan bir adet sertifika alsan daha çok değer görür.

Böyle cevap vermek çok mu zordu?
Kaç yaşında olduğun ya da ne iş yaptığın yazdığın yorumu haklı yapmıyor. Biraz kendini benim yerime koy.

Yeni konular

Geri
Yukarı