Basketbol ayakkabısı önerisi

Loky

Hectopat
Selamlar. Öncelikle hepinize iyi forumlar diliyorum. Uzun zamandır bu konu hakkında bir başlık açılmadığı için yeni bir başlık açıp görüşlerinizi almak istedim. 200-250 TL civarı bir basketbol ayakkabısı önerebilecek var mı acaba? Point guard oynuyorum. Baskete başlayalı daha uzun bir süre olmadı o yüzden başlangıç ya da orta seviye bir ayakkabı olursa sevinirim. Eğer biraz daha kat şunu al derseniz onlara da bir göz gezdirmek isterim. Ellerinize sağlık şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Öncelikle hepinize iyi forumlar diliyorum. Uzun zamandır bu konu hakkında bir başlık açılmadığı için yeni bir başlık açıp görüşlerinizi almak istedim. 200-250 TL civarı bir basketbol ayakkabısı önerebilecek var mı acaba? Point guard oynuyorum. Baskete başlayalı daha uzun bir süre olmadı o yüzden başlangıç ya da orta seviye bir ayakkabı olursa sevinirim. Eğer biraz daha kat şunu al derseniz onlara da bir göz gezdirmek isterim. Ellerinize sağlık şimdiden.

Attığım 3 ayakkabı modelide de oynadığınız pozisyon için ideal basketbol ayakkabısıdır, incelemenizi öneririm. Zaten yeni başlamışsınız yüksek fiyatlı ayakkabılar almak için uygun bir zaman değil.

Attığım 3 ayakkabı modelide de oynadığınız pozisyon için ideal basketbol ayakkabısıdır, incelemenizi öneririm. Zaten yeni başlamışsınız yüksek fiyatlı ayakkabılar almak için uygun bir zaman değil.

Bunlara pazartesi gidip bakacağım önerilerin için teşekkür ederim.

Bunlara pazartesi gidip bakacağım önerilerin için teşekkür ederim.
Ha bu arada kısaca deneyimimden bahsedeyim. 3. ayakkabıyı uzun süreli kullanmış bulunmaktayım (Fast 500) 2 yıl kullandıktan sonra arkasındaki "Tarmak" yazısındaki bazı harfler çıkıyor tabi ben basketbol salon iç ve dış olarak her türlü hava koşulunda kullandım. Bilginizde olmasını istedim yine de memnunum, bu hava şartlarına karşı herhangi bir yırtık veya deforme yaşamadım.

Ha bu arada kısaca deneyimimden bahsedeyim. 3. ayakkabıyı uzun süreli kullanmış bulunmaktayım (Fast 500) 2 yıl kullandıktan sonra arkasındaki "tarmak" yazısındaki bazı harfler çıkıyor tabii ben basketbol salon iç ve dış olarak her türlü hava koşulunda kullandım. Bilginizde olmasını istedim yine de memnunum, bu hava şartlarına karşı herhangi bir yırtık veya deforme yaşamadım.

Merhaba. Yoruma biraz geç cevap verdim buranın varlığını unutmuştum. Kusuruma bakma. Buradaki SC500 benim yakınımda bulunan decathlon da maalesef bulunmuyor o yüzden gidip bakamadım. Ama bunun bir üst modeli yani sizin de attığınız SS500e baktım fakat benim ayaklarım için fazla ağır gibi geldi. Çünkü basketbolda patlayıcılık özelliğime bir tık daha yoğunlaşıyorum ve ayakkabı eğer yük olursa bunu başaramam diye düşünüyorum. Acaba ayakların alışmamasından mı kaynaklıdır yoksa başka ayakkabılara mı bakmalıyım? Orada 2-3 ayakkabıya daha bakıp denemiştim fakat sırf o gün fiyatlandırmalara bakayım diye gittiğim için hepsini deneyemedim. Bu hafta içinde bir daha gidip Fast 500 başta olmak üzere bir daha bakınacağım. Teşekkür ederim. Bir de sorumu cevaplarsan çok mutlu olurum.

Merhaba. Yoruma biraz geç cevap verdim buranın varlığını unutmuştum. Kusuruma bakma. Buradaki SC500 benim yakınımda bulunan decathlon da maalesef bulunmuyor o yüzden gidip bakamadım. Ama bunun bir üst modeli yani sizin de attığınız SS500e baktım fakat benim ayaklarım için fazla ağır gibi geldi. Çünkü basketbolda patlayıcılık özelliğime bir tık daha yoğunlaşıyorum ve ayakkabı eğer yük olursa bunu başaramam diye düşünüyorum. Acaba ayakların alışmamasından mı kaynaklıdır yoksa başka ayakkabılara mı bakmalıyım? Orada 2-3 ayakkabıya daha bakıp denemiştim fakat sırf o gün fiyatlandırmalara bakayım diye gittiğim için hepsini deneyemedim. Bu hafta içinde bir daha gidip Fast 500 başta olmak üzere bir daha bakınacağım. Teşekkür ederim. Bir de sorumu cevaplarsan çok mutlu olurum.
Hocam ayakkabılar zamanla ayağınıza alışıp olur. Ayağınızla ayakkabı bütünleşme zamanı vardır. SS500 dediğiniz gibi bir iki tık daha ağır bir ayakkabı. Decathlon'un yeni getirdiği bir ayakkabı daha var gitmişken ona da bakın.

Hiç huyum değildir normalde forumlarda yazmak ama yakın zamanda içinde bulunduğum bir konu olduğu için yazayım dedim. Öncelikle SS500 ve FAST500 modelleri gerçekten fiyatlarının hakkını veriyorlar. Ben 14.06 da 44 numara siyah bir SS500 aldım. 1-1.30 saat oynadıktan sonra sağ küçük parmağım su topladığı için bugün gidip iade ettim ve 43 numarasını aldım. (44 numarada 1 parmak kadar boşluk oluyordu.) Gel gör ki bugün 1 saat oynama sonucunda da sol küçük parmağım sızlamaya başladı. Özellikle SS500 modelin taban tutuşu dış sahada çok güzel. Öyle ki bugün yenisini alırken Fast500'ü de denedim ama SS500'ün yerini tutmadığını düşündüğüm için Aynı modelden almıştım. Yenisini de iade etmeyi düşünüyorum ama önerisi olan olursa dinlerim. Onun dışında Protect120 modeli FAST500 ve SS500'e göre çok basit kalıyor bence. Arada çok fiyat farkı olmadığı için Protect120 modeli dışındaki seçeneklerin değerlendirilmesini tavsiye ederim.
Not: 01.07 tarihine kadar FAST500 ve SS500 modelleri indirimde.

İyi akşamlar bunu almayı düşünüyorum fakat ayak numaram 43, 43 de kalmamış 44 alsam sorun çıkarır mı?

Ha bu arada kısaca deneyimimden bahsedeyim. 3. ayakkabıyı uzun süreli kullanmış bulunmaktayım (Fast 500) 2 yıl kullandıktan sonra arkasındaki "Tarmak" yazısındaki bazı harfler çıkıyor tabi ben basketbol salon iç ve dış olarak her türlü hava koşulunda kullandım. Bilginizde olmasını istedim yine de memnunum, bu hava şartlarına karşı herhangi bir yırtık veya deforme yaşamadım.
. Merhaba ben bu ayakkabıyı almak istiyorum yıllardır basketbol oynuyorum daha önceden SS500 kullanıyordum 2 yıl kadar kullandım ama hem iç hem dışarıda kullandığım için tabanı eridi fast500 modelinde böyle birşey oldu mu merak ettim çünkü ss500 tamamen dümdüz olmuştu

Geri
Yukarı