Basketbol ayakkabısı önerisi

. Merhaba ben bu ayakkabıyı almak istiyorum yıllardır basketbol oynuyorum daha önceden SS500 kullanıyordum 2 yıl kadar kullandım ama hem iç hem dışarıda kullandığım için tabanı eridi fast500 modelinde böyle birşey oldu mu merak ettim çünkü ss500 tamamen dümdüz olmuştu
Merhaba, aldığım Fast 500'ler 3.yılını zorluyor ona rağmen az bir kısmı erise de çok erimedi. Freestyle iç dış basketbol oyuncusuyum hiçbir yerde bir sıkıntı yaşatmadı. Parke, beton, Muşamba,Plastik katılmış yumuşak beton (asfalt betonu) (istisnalar hariç sünger zemin'de üç kere kayıp düşmüştüm.)

. Merhaba ben bu ayakkabıyı almak istiyorum yıllardır basketbol oynuyorum daha önceden SS500 kullanıyordum 2 yıl kadar kullandım ama hem iç hem dışarıda kullandığım için tabanı eridi fast500 modelinde böyle birşey oldu mu merak ettim çünkü ss500 tamamen dümdüz olmuştu
bir basketbol ayakkabısını 2 yıl hem iç sahada hem dış sahada kullandığınızda tabanının erimesi bence normal bir durum. Bu fiyat bandında çoğu ayakkabı 2 yıl bile dayanmayacaktır
Bugün pazartesi?
yarın gidip ayak boyutuma göre ss500 veyahut fast 500 alacağım. İkisinide kullananlar burdada olduğu gibi gayet memnun. Aldığımda ilk kullanım sonra görüşlerimi belirtebilirim

Merhaba, aldığım Fast 500'ler 3.yılını zorluyor ona rağmen az bir kısmı erise de çok erimedi. Freestyle iç dış basketbol oyuncusuyum hiçbir yerde bir sıkıntı yaşatmadı. Parke, beton, muşamba, plastik katılmış yumuşak beton (asfalt betonu) (istisnalar hariç sünger Zemin'de üç kere kayıp düşmüştüm.)

Fast500'lerimi nasıl yıkayabilirim, beyaz olduğu için bayağı kirlendi.

Fast500'lerimi nasıl yıkayabilirim, beyaz olduğu için bayağı kirlendi.
Decathlon ve Tarmak, bu ayakkabıların makinede yıkanmasını ve kurutma makinesiyle kurutulmasını tavsiye etmiyor. 2 yıldır kullanıyorum çok pislendiğinde makineye atıyorum açıkcası daha sonra açık havaya koyunca kuruyordu.

Asıl temizlemek için Elinizle musluk altında güzelce yıkayın, kuru bir bezle ıslak Fast 500'lerinizi kurulayın daha sonra ise bir süre açık havada kurumaya bırakın.

Decathlon ve tarmak, bu ayakkabıların makinede yıkanmasını ve kurutma makinesiyle kurutulmasını tavsiye etmiyor. 2 yıldır kullanıyorum çok pislendiğinde makineye atıyorum açıkçası daha sonra açık havaya koyunca kuruyordu.

Asıl temizlemek için elinizle musluk altında güzelce yıkayın, kuru bir bezle ıslak Fast 500'lerinizi kurulayın daha sonra ise bir süre açık havada kurumaya bırakın.

Abi ben Fast 500 almayı düşünüyorum normalde 42 numara giyiyorum ama yorumlarda sıktığı için dar olduğunu söylediği için 43 numara alayim mi? Yoksa 42 mi alayim? Cevap verirsen sevinirim.

Abi ben Fast 500 almayı düşünüyorum normalde 42 numara giyiyorum ama yorumlarda sıktığı için dar olduğunu söylediği için 43 numara alayim mi? Yoksa 42 mi alayim? Cevap verirsen sevinirim.

Ben bir numara büyük almama rağmen sıkma sorunuyla boğuşuyorum. Bir numara büyük almanız olayı garantiye almanız anlamına geliyor. Ayak yapınızla alakalı olsa da ben bir numara büyük almanı tavsiye ederim çünkü ayakkabının kalıbı cidden dar bunu denesen çok iyi anlarsın fakat böyle bir imkanın bulunmuyormuş :(

Geri
Yukarı