Basketbol topu önerisi

Megaxxmex

Centipat
Daha fazla  
Şu an Spalding marka bir basketbol topum var top çok eskidi, yüzeyi çok aşındı elimden kayıp duruyor ve ipleri gözükmeye başladı. Bana güzel bir basketbol topu önerir misiniz? Yaşım 16 topun çok ağır veya aşırı tüy gibi olmasını istemem. Haberiniz olsun, ona göre öneriler alayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önerebileceğim değil de bakmanı önermediğim bir top var. Tarmak BT500. Bende bunun gri versiyonu var. Topun ağırlığı bana göre güzel ancak normal basket topu gibi sekmiyor bırakınca direkt aşağı iniyor. 1-2 hafta kullanmayınca havası iniyor 1-2 gün kullanınca düzeliyor. Garip bir havası var. 2 senedir kullanıcısıyım. Hatta bu olay ile ilgili Technopat'ta açılmış 1-2 konu var.

Önerebileceğim değil de bakmanı önermediğim bir top var. Tarmak BT500. Bende bunun gri versiyonu var. Topun ağırlığı bana göre güzel ancak normal basket topu gibi sekmiyor bırakınca direkt aşağı iniyor. 1-2 hafta kullanmayınca havası iniyor 1-2 gün kullanınca düzeliyor. Garip bir havası var. 2 senedir kullanıcısıyım. Hatta bu olay ile ilgili Technopat'ta açılmış 1-2 konu var.
Bu topu daha önce Decathlon da denediysim sekisi hiç hoşuma gitmemisti

BT500 birkaç yıldır kullanıyorum hocam topun bir sıkıntısı olmadı. Dediğiniz gibi sekişi biraz garip gelmişti başta fakat sonradan alıştım o duruma. Bütçenizi zorlamazsa tavsiye edebilirim.

Benim topunda ve. 4 yıldır kullanıyordum artık üretmeyi kestiler ondan yeni bir top arıyorum ona Çin alıştım ondan dolayı az seken topları tercih etmiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı