Başladığım oyunu bitirmeye üşeniyorum

AC Serisi, The Witcher 3 gibi oyunlar. Sadece oyun değil aslında dizi,film de tek seferde bitiremiyorum çoğunlukla.
AC serisini nasıl olur da bitiremezsin sen? Ezio'ya ihanettir bu. 😄

Aslında bakarsan bende de 20 dakikalık bir diziyi bile tek seferde bitirememe sorunu var. Çabuk sıkılıyoruz galiba ikimiz de aynı işlerden. Ama aynı zamanda da bitirmek de istiyoruz o işi. Arada kalıyoruz. 😄

Bunu nasıl düzeltebilirim bilmiyorum. Huy olmuş bu bende de. Ama çok da kasmana gerek yok sanırım. Günlük hayatta da bir şeyleri ertelemiyorsan herhangi bir sıkıntı yok demek ki ortada. 👍

AC serisini nasıl olur da bitiremezsin sen? Ezio'ya ihanettir bu. 😄

Aslında bakarsan bende de 20 dakikalık bir diziyi bile tek seferde bitirememe sorunu var. Çabuk sıkılıyoruz galiba ikimiz de aynı işlerden. Ama aynı zamanda da bitirmek de istiyoruz o işi. Arada kalıyoruz. 😄

Bunu nasıl düzeltebilirim bilmiyorum. Huy olmuş bu bende de. Ama çok da kasmana gerek yok sanırım. Günlük hayatta da bir şeyleri ertelemiyorsan herhangi bir sıkıntı yok demek ki ortada. 👍
Valla 1 oyunu 12 kere bitiren adamları görünce imreniyorum. Nasıl abi yani ben 1 kere bitirirken üşeniyorum adam 12 kere bitirdim diyor :D . Günlük hayatta çok yok sanırım.

Bunun sebebi oynadığın oyunları seni sarmamasıdır. Seni kendine bağlayan bir oyun bulunca başından kalkamazsın. 🙃 Şu an oynadığın oyunlar pek sana hitap etmiyor demek ki, o yüzden yeni oyun arayışındasın sürekli.

Bunun sebebi oynadığın oyunları seni sarmamasıdır. Seni kendine bağlayan bir oyun bulunca başından kalkamazsın. 🙃 Şu an oynadığın oyunlar pek sana hitap etmiyor demek ki, o yüzden yeni oyun arayışındasın sürekli.
Mantıklı ama ben sevmediğim türdeki oyunları oynamıyorum mesela strateji. Strateji oyunu oynasam 10 Dakika'da sıkılırım.

Valla 1 oyunu 12 kere bitiren adamları görünce imreniyorum. Nasıl abi yani ben 1 kere bitirirken üşeniyorum adam 12 kere bitirdim diyor :D . Günlük hayatta çok yok sanırım.
Warband oynadım. Ama son raddede son krallığın da yıkılmasını bekleyerek 2-3 gerçek günüm falan geçti. Çok sinir oldum. Krallık da yıkılmadı ama dayanamayıp kapattım oyunu. İkinci defa oynar mıyım? Asla.

Ama DLC paketlerinde baya güzel versiyonları varmış. Bir ihtimal belki onları oynarım.

Şu sıralar bilgisayar arayışındayım. Bir şey bulabilirsem Bannerlord'a devam edip bitirmeyi planlıyorum. O da nasip olursa işte. :)

Geri
Yukarı