Başlangıç Direksiyon Seti Önerisi

Biefey_a

Hectopat
Merhaba. 11 yaşındaki oğluma, okuldaki başarısını ödüllendirmek amaçlı direksiyon seti almak istiyorum. Arkadaşlarında görmüş heveslenmiş.

Ders, kurs derken oyuna çok zamanı olmuyor, bu nedenle pahalı bir model almak istemiyorum. Ama ucuzunu alıp donma takılma da olsun istemiyorum.

Rampage, Kontorland, Snopy vb. markalarda bilinçli olumlu yorum göremedim.

Logitech G29 iyi deniliyor ama çok kullanılmayacağı için o kadar para vermek istemiyorum.

İkinci el Thrusmaster T80 buldum tavsiye eder misiniz? Ya da en ekonomik ve sorun yaşatmayacak hangi marka model önerirsiniz?

Bulunduğum şehre yakın 2. el logitech mono ya da dfgt yok. Ayrıca dfgt modeli için Windows 11’e uyumsuz yazılmış.
Vatan bilgisayarda Thrusmaster Ferrari 458 var, bunu önerir misiniz?

Bulunduğum şehre yakın 2. el logitech mono ya da dfgt yok. Ayrıca dfgt modeli için Windows 11’e uyumsuz yazılmış.
Vatan bilgisayarda Thrusmaster Ferrari 458 var, bunu önerir misiniz?
Hocam Thrustmaster Ferrari 458 pek iyi bir set değil. Dönüş açısı kısıtlı. Onun yerine yukarıda da belirtildiği gibi ikinci el G29 veya daha ucuza G27 almanız yerinde olacaktır.

Logitech markasının replikası var mı? Sıfır kapalı kutusu sarı sitede (ilan: 1074229321) 6850 TL’ye satılıyor. İkinci elden bile ucuza. Güvenebilir miyim? Tavsiye eder misiniz?

Öncelikle konuya ilgi gösterip cevap yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Bahsettiğim Logitech G29’u dün sıfır kutusu ile 6850 TL’ye aldım. Priz Amerikan tipi çıktı, dönüştürücü ile kullanıyorum. Kutudan kitapçık vs çıkmadı.
Ürünün orijinalliği nasıl sorgulanır, nerelerine bakılır, fikriniz var mı?
Bir diğer husus adaptöründe logitech yazmıyor, saffety yazıyor.
Hiç ayar vs yapmadan LFS oynadık, hoşuma gitti. Bilgisayarın her açılış-kapanışında direksiyon sağ-sol bir tur dönüyor, bu normal mi?

Öncelikle konuya ilgi gösterip cevap yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Bahsettiğim Logitech G29'u dün sıfır kutusu ile 6850 TL'ye aldım. Priz Amerikan tipi çıktı, dönüştürücü ile kullanıyorum. Kutudan kitapçık vs çıkmadı.
Ürünün orijinalliği nasıl sorgulanır, nerelerine bakılır, fikriniz var mı?
Bir diğer husus adaptöründe Logitech yazmıyor, saffety yazıyor.
Hiç ayar vs yapmadan LFS oynadık, hoşuma gitti. Bilgisayarın her açılış-kapanışında direksiyon sağ-sol bir tur dönüyor, bu normal mi?

Öncelikle hayırlı olsun. Umarım bir sorunu yoktur ve keyifle kullanırsınız. Sağa sola dönmesi gayet normal kalibrayon yapıyor. Logitech G HUB üzerinden bağladığınızda görünüyorsa sorun olacağını düşünmüyorum. Ayrıyeten yine G HUB üzerinden pedalların ve direksiyonu test edin sürekli gaz keser gibi yapmıyorsa sorun yoktur.

Yeni konular

Geri
Yukarı