Başlangıç için Dağ Bisikleti Önerisi Uygun Kadro Boyu

KayıtlıOyuncu

Hectopat
Daha fazla  
Birkaç konuda aşırı derecede yardımınıza ihtiyacım var. Bu yaz bir dağ bisikleti almayı düşünüyorum. Bütçem öyle aşırı fazla değil ve başlangıç için bir dağ bisikleti zaten. 1000 TL'ye kadar bütçem var. Kafamda iki üç marka var bunlar; Kron, Mosso, Salcano... Bu konuda da yardımınıza ihtiyacım var fakat en önemlisi ise.
Kadro boyu (inch) meselesi. Kafam hiç almıyor. Ne oluyor, nasıl oluyor hiç bilmiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Yaş 16, boy 1.65 yaza uzar mıyım bilmiyorum, kilom ise 55. Yardımlarınızı, fikirlerinizi esirgemeyin. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Marka olarak Krondan şaşma. Kadro boyu ise boydan ziyade bacak boyuna bakıyor. Biraz araştır bacak boyunu yaz yardımcı olurum sana.

Yanlış düşünüyorsunuz. Kron Salcano dan daha iyidir tarzı bir durum yok ama alternatif olarak Kron XC150 modeli vardı ikiside aynı seviye bisikletler çoğu özellikleri aynı hangisi sana hoş gelirse onu al. Tavsiyem disk frensiz model alma dağ vb. yerlerde çok zor oluyor bende bu konuda biraz tecrübeliyim.:)

Marka olarak Krondan şaşma. Kadro boyu ise boydan ziyade bacak boyuna bakıyor. Biraz araştır bacak boyunu yaz yardımcı olurum sana.
Yorumun ve tavsiyen için teşekkür ediyorum kardeşim dün yazım kuralından dolayı ban yedim ondan yazamadım.... Herneyse, benim de gözüm Kron'da fakat Mosso'ya da fena değil diyorlar napmalıyım? Ek olarak, araştırdım, bacak boyum 79-80 cm arasında tam olarak.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı