Başlangıç için kitap önerisi

By Maskely

Hectopat
Daha fazla  
Kitap okumayı hiç sevmeyen biriyim ve kitap okuma alışkanlığı kazanmak istiyorum. Witcher ve Metro serisi ilgimi çekti. Öneride bulunabilir misiniz?

Metro serisi hiç akıcı bir anlatıma sahip değil, ve yerelleştirme çevirileri başarılı değil. Oyunun çok büyük hayranı değilseniz tavsiye etmiyorum. Kitaplar güzel yanlış anlaşılmasın, ama sana uygun değil kesinlikle. Witcher ona kıyasla daha akıcı ama konuya hakim olmayan birisi için çok fazla detay içeriyor, bir kitaba değil bir evrene giriş yapıyorsunuz.

Nitekim ilginizi çekmiş olması güzel fakat önce okuyabilmeniz gerekiyor. Bence basitten başlamalısınız. Kısa kitaplarla başlayın. Dünya klasiklerini deneyebilirsiniz.

Game of Thrones serisine girmelisin bence. Tarz belirttiğin için onu söyledim yoksa bence ilk kitabın Sineklerin Tanrısı ya da Livaneli'den Kardeşimin Hikayesi olabilir.

Game of Thrones serisine girmelisin bence. Tarz belirttiğin için onu söyledim yoksa bence ilk kitabın Sineklerin Tanrısı ya da Livaneli'den Kardeşimin Hikayesi olabilir.
Giriş için fazla karışık olduğunu düşünüyorum. Dizisini izlemediyse akmaz kitap.

Yeni konular

Geri
Yukarı