Başlangıç onarma hatası

veena

Picopat
Daha fazla  
Bilgisayarım çok eski ve masaüstü birkaç ay önce Windows 7 desteği bittiğinde pcmi Windows 10'a yükselttim ve Windows 10'u birkaç ay normal kullandım fakat Windows 10'un bir güncellemesinden sonra klavye ve mousem takılmaya başladı ve hoparlörümden ses gelmeye başladı takılırken, hoparlörümü çıkardım ve aynı sorun tekrar oldu sadece bu sefer ses gelmedi bu her gün gittikçe tekrarladı ve sıklaştı format attım Windows 7'ye geri döndürdüm harddisk değiştirildi fakat bu sorun hala devam ediyor bilgisayarım tamirden birkaç gün önce geldi klavye ve mouse algılıyıcıları güncel değildir belki diyerek Windows Update üzerinden dosyaları güncelleştirmek istedim fakat başlangıç onarma sorunu alıyorum ve güvenli modu bile açamıyorum başlangıç onarma bu bilgisayarı onaramıyor diyor sürekli ne yapmalıyım.

4 GB RAM olduğuna göre tek slotta takılı olduğunu varsayıyorum RAM'i bir yandaki slota aktarın sisteme üç vermeden BIOS sıfırlama yapın sıfırlama sonrası hatasız yazılmış bir Windows ile temiz kurulum yapın kurulum sırasında cihazın internet bağlantısı olmasın internete bağlamadan önce sorunlu olan noktaları (takılmalar vs.) Kontrol edin yok ise internet bağlantısını yapın 30 dakika sonra tekrar deneyin.

i3 işlemci 4 GB RAM diğerlerini hatırlayamıyorum.

Olmadı.

USB veya DVD ile format at ilk önce gelen menüde diski sil sonra aynı kapasitede yeni bir disk oluştur bu sayede geçmiş dosyalar silinebilir sonra Bilgisayar/Yerel disk (C:/Windows.old dosyasını sil bu dosyayı silmen zarar vermez sadece format atmadan önceki bilgisayarınızdaki dosyaları siler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı