Başlangıç onarma hatası

busunnes

Hectopat
Bu hatayı alıyorum. Nasıl çözebilirim?

image.jpg

PC hiçbir şekilde açılmıyorsa, kurulum USB`si ile açmayı deneyin. Gelişmiş Seçenekler sekmesinden yapabilirsiniz. Elinizde kurulum USB`si yoksa, arkadaşınız veya bilgisayarcıdan yardım isteyebilirsiniz.

PC hiçbir şekilde açılmıyorsa, kurulum USB'si ile açmayı deneyin. Gelişmiş seçenekler sekmesinden yapabilirsiniz. Elinizde kurulum USB'si yoksa, arkadaşınız veya bilgisayarcıdan yardım isteyebilirsiniz.

Başka bir hard diskim daha var Windows 7 kurulu o açılıyor ondan kurulum USB'si yapabilir miyim yani ona kurulum yükleyebilir miyim affınıza sığınarak soruyorum benim için önemli çünkü bu durum kurulum USB'si nasıl yapabilirim ve yaptıktan sonra format atmadan onarım yapabilir miyim?

Evet hocam. Yapabilirsiniz.

Teşekkürler denedikten sonra dönüş yapacağım bir de benim sorunum dün Valorant'ı güncellemiştim ama hiç oynamadım sonra bilgisayarı kapattım ta ki akşam açtığımda bu sorunla karşılaşıyorum sizce ondan mı olmuştur olma ihtimali var mı?

Maalesef evet. Vanguard sebep oluyor. Kernel düzeyde çalıştığı için zarar verebiliyor.

Güncelleme ile düzelir diye düşünüyorum. Sadece siz değil. Çoğu kişi mavi ekran yiyor.

Güncelleme ile düzelir diye düşünüyorum. Sadece siz değil. Çoğu kişi mavi ekran yiyor.

Anladım çok teşekkür ederim çok sağ olun.

Peki hocam bir sorum daha olacak bu kurulum USB'sini yaptıktan sonra C'yi silip mi yapmam gerekiyor benim fotoğraflarımın olduğu klasör masaüstünde onlar gider mi tek sorun şu an onların gitmesi zaten yoksa direk format atardım.

Söylemiş olduğunuz konudan mevcut sürümü yükselteceğim dosyalarım korunsun yazan kısımı indirdim lakin rusuf programı ile flash belleğe atamıyorum ne yapmam gerek yanlışımı indiriyorum?

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı