Başlat logosu kitleniyor

Ahmetzkan

Kilopat
Daha fazla  
Görev çubuğundaki başlat logosu kitleniyor ve sağ alt köşedeki arama yeride kitleniyor açılmıyor. Format atmayı denedim olmadı.Görev çubuğunu üst tarafa alınca bir sıkıntı kalmıyor ama tekrar aşağı indirince kitleniyor tıklamıyor yardımcı olursanız sevinirim..

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• 11111.PNG
    11111.PNG
    229,7 KB · Görüntüleme: 206
O modern arayüz butonu neden küçük ? Start 8 falan mı kurmaya çalıştınız ? Uyumsuz yazılım ya da driver kurmadığınızdan emin olun. Bu sorun ne zaman meydana geldi ? Komut istemini yönetici olarak açın, ardından Sfc/Scannow komutunu girin, sonucu paylaşın.

O modern arayüz butonu neden küçük ? Start 8 falan mı kurmaya çalıştınız ? Uyumsuz yazılım ya da driver kurmadığınızdan emin olun. Bu sorun ne zaman meydana geldi ? Komut istemini yönetici olarak açın, ardından Sfc/Scannow komutunu girin, sonucu paylaşın.

Görev çubuığunun özelliğine bakınca yapılabilir bişi ekstra birşey kurmadım ..

Ayrıca bilgisayar açıldığında biraz bu düğmeler çalışıyor ama bir süre sonra kitleniyor kaç kez format attım hala aynı..

Dosya Ekleri

• Wowowowo01-30-15 at 10.04 AM 001.PNG
    Wowowowo01-30-15 at 10.04 AM 001.PNG
    9 KB · Görüntüleme: 269
Görev çubuığunun özelliğine bakınca yapılabilir bişi ekstra birşey kurmadım ..

Ayrıca bilgisayar açıldığında biraz bu düğmeler çalışıyor ama bir süre sonra kitleniyor kaç kez format attım hala aynı..

kaç kez değiştirdim alakası bile yok dostum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı