Çözüldü Başlat menüsü gri oldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HalePlace

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar. Bir şey indirdim ve başlat menüsü bir anda gri oldu. Bunu nasıl düzeltebilirim? Yüklediğim şeyi de sildim ve tarama da yaptım. Hiçbir şey çıkmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.
1615274318878.png

Dosya Ekleri

• 1615274277030.png
    1615274277030.png
    2,1 KB · Görüntüleme: 47
Merhabalar. Bir şey indirdim ve başlat menüsü bir anda gri oldu. Bunu nasıl düzeltebilirim? Yüklediğim şeyi de sildim ve tarama da yaptım. Hiçbir şey çıkmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.
Eki Görüntüle 913351
Hocam; masaüstü, sağ tık, kişiselleştirmeden ayarlayın.

Çözüm

Dosya Ekleri

• resim_2021-03-09_102430.png
    resim_2021-03-09_102430.png
    191,2 KB · Görüntüleme: 22
Başlat
Başlangıç simgesi
düğmesini seçin, ardından Ayarlar > Kişiselleştirme 'yi seçerek Masaüstü arka planınızı bir resim seçin ve başlangıç, görev çubuğu ve diğer öğeler için vurgu rengini değiştirin. Önizleme penceresi, değişikliklerinizi yaparken nasıl görüneceklerine göz atmanızı sağlar.

Hocam; masaüstü, sağ tık, kişiselleştirmeden ayarlayın.
Ayarlardan renk ayarlarına girin oradan istediğiniz renk yapabilirsiniz.
Eki Görüntüle 913358
Ayarlar > Kişiselleştirme > Renkler
Teşekkürler sorunumu hallettim.
Başlat
Başlangıç simgesi
düğmesini seçin, ardından Ayarlar > Kişiselleştirme 'yi seçerek Masaüstü arka planınızı bir resim seçin ve başlangıç, görev çubuğu ve diğer öğeler için vurgu rengini değiştirin. Önizleme penceresi, değişikliklerinizi yaparken nasıl görüneceklerine göz atmanızı sağlar.
Başlat
Başlangıç simgesi

Geri
Yukarı