Başlat menüsüne URL kısayolu dosyası nasıl eklenir?

Daha fazla  
Masaüstümü rahatlatmak için başlat menüsünü resimdeki gibi düzenliyordum ama URL dosyasını atamadım. Bunun bir yolu var mı?

başlat menüm.png

Merhaba sanırım oyunu Steam üzerinden almışsınız genel olarak Steam oyunlarını başlat menüsüne eklemenin yolunu ekteki linkte çözmüşler Çözüldü: Steam Oyunlarını Başlat Çubuğuna Ekleme
Evet Steam'dan aldım ama o linkte anlatılan gibi oyunun gerçek asıl dosyasını ekleyince oyun çevrimdışı başlıyor ve buluttaki kayıtlı oyunuma ulaşamıyorum, mecburen Steam'a giriş yapmam gerekiyor.
Ayrıca bi' URL kısayolunu eklemenin yolu yok mu? Mesela Steam; Stardew Valley'i indirince masaüstüne URL şeklinde kısayol atmış, bu attığı kısayolu başlata atamaz mıyım?

Hocam bu başlat menüsünü nasıl böyle yapıyorsunuz bende hep böyle ne yapsam değişmedi.
Kişiselleştirme ayarlarından başlat menüsünü tam ekran olarak ayarladıktan ve daha çok simge gösterilsin diye ayarladıktan sonra başlat menüsünün sağ sütununa bir simge grubunu sürükledim, daha sonra başlat menüsünü tam ekran olarak ayarlamayı kapattım. Böyle bir tasarım ortaya çıktı. Windows etkinleştirme kodum olmadığı için bunları format attıktan sonra internete bağlanmadan önce yapmam gerekti, öyle yaptım. Her formatta bu tasarımı ayarlayıp kullanırım sonra internete bağlanırım genelde.

Güncel

Son düzenleme:

Geri
Yukarı