Batan Geminin Olduğu Köpekbalığı Filmi

Beoxolf

Kilopat
Arkadaşlar bir film vardı. Gemi batıyordu hayatta kalan bazı kişiler oluyordu. Bir çocuk vardı hatta ona yardım ediyorlardı. Gemiden kurtulmaya çalışıyorlardı. Bir yerden falan atlıyorlardı. Köpekbalıkları falan vardı. En son aralarından bazıları kurtuluyordu sanırım. Sonlarına doğru biri kendini bilerek kesiyordu köpek balığını üzerine çekmek için. Bu film aklıma takıldı ama ismini bir türlü hatırlayamıyorum. Bilen biri varsa ismini söylerse çok sevinirim. Ayrıca önerdiğiniz bu tarz filmler varsa söyleyebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlattığın film batan bir gemi değil de batan bir köpekbalığı araştırma tesisinin anlatıldığı "Deep Blue Sea" filmini hatırlattı bana. Köpek balıkları üzerinde araştırma yaparken tesis fırtınadan batıyor ve köpek balıkları tesisin içine giriyordu. Biraz eski bir filmdi ama tavsiye ederim eğer izlemediysen:)

Ayrıca köpekbalığı konusunda manyaklık seviyesinde filmler arıyorsan tavsiyem "Sharknado - Köpekbalığı İstilası" olur:) O kadar saçmalama boyutunu aşıyor ki bir süre sonra "wow wow wow:eek:" diyerek izliyorsun:)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı