Dolaba giren kızın olduğu korku filmi

MurderBerke

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 10 yıl olmuş olabilir fazla hatırlamıyorum bir korku filmi izlemiştim bir tane kız, erkek bir arkadaşının evine geliyordu ve çocuğun babasının kare ve dar bir kıyafet odası (dolap gibi) vardı. Kız buranın içine girdiğinde kapı kilitleniyor ve yukarıdan oyuncak bebek iniyordu ve bebeğin alnında delik vardı kızın parmağını o deliğe falan sokuyordu kız dolaptan çıktığında ambulans geliyordu ve kızı alıyordu kız tir tir titriyordu korkudan. Bu filmi bir türlü bulamadım varsa ismini bilen söylerse sevinirim.

Kızın parmağını kim o deliğe sokuyordu? Dediğin filmde kıza oyuncak bebek elbisesi mi giydiriliyordu? Bir sürü oyuncak falan var mıydı?

Kızın parmağını kim o deliğe sokuyordu? Dediğin filmde kıza oyuncak bebek elbisesi mi giydiriliyordu? Bir sürü oyuncak falan var mıydı?

Kız çocuğun babasının kıyafet dolabına gidiyordu ve yanılmıyorsam her yer kıyafetti. Kız yukarıya baktığında sanki sonu yokmuş gibi bir yerdi. Bir ipe bağlı halde oyuncak bebek kızın suratına kadar sarkıtıldı. Oyuncak bebeğin kendisi kızın elini alıp alnına soktu hatta kan bile bulaşmıştı galiba. Kız normal kıyafet giyiyordu. Onu oradan çıkardıklarında ambulansa aldılar ama kız şoka girmiş ve inanılmaz şekilde titriyordu.

Kız çocuğun babasının kıyafet dolabına gidiyordu ve yanılmıyorsam her yer kıyafetti. Kız yukarıya baktığında sanki sonu yokmuş gibi bir yerdi. Bir ipe bağlı halde oyuncak bebek kızın suratına kadar sarkıtıldı. Oyuncak bebeğin kendisi kızın elini alıp alnına soktu hatta kan bile bulaşmıştı galiba. Kız normal kıyafet giyiyordu. Onu oradan çıkardıklarında ambulansa aldılar ama kız şoka girmiş ve inanılmaz şekilde titriyordu.
Film animasyon muydu yoksa normal mi?

Geri
Yukarı