Batıhost Minecraft sunucusu açmak

senshi.jpp

Centipat
76.PNG

Şu an 5 GB RAM'li başlangıç için bir sunucu açmak istedim ancak eksik bir şey var mı yok mu diye size sorayım dedim. Batıhosta girdim direkt 5 GB başlangıç seviyesindeki sunucuyu sepete ekledim aldım daha ödemedim tereddütte kaldım eksik bir şey yaptım mı diye. Ekstra eklemem gereken bir şey var mıydı?

sadece kendiniz arkadaşlarınızla aranızda oynayacaksanız ekstra bir şey almanıza gerek yok.
Yok hocam ilerletmeyi düşünüyorum büyütmeyi. Yani büyütmeyi derken 20-30 kişiyi en azından rahat kaldırsın. 60-70 daha fazlası için upgrade ederim. Şu an için yeter mi max 50 kişiyi besler mi? Survival, Faction, Skyblock, Skywars gibi pluginleri rahat kaldırabilir mi?

Yok hocam ilerletmeyi düşünüyorum büyütmeyi. Yani büyütmeyi derken 20-30 kişiyi en azından rahat kaldırsın. 60-70 daha fazlası için upgrade ederim. Şu an için yeter mi max 50 kişiyi besler mi? Survival, Faction, Skyblock, Skywars gibi pluginleri rahat kaldırabilir mi?
Hocam tam bir bilgim yok ama kaldırabilir eğer kaldırmazsa sonradan paket yükseltebiliyorsunuz diye biliyorum 50 kişi için zor ama 20-25 şuanlık pluginlerle kaldırır gibi ne kadar plugin kullandığınıza göre değişir

Hocam tam bir bilgim yok ama kaldırabilir eğer kaldırmazsa sonradan paket yükseltebiliyorsunuz diye biliyorum 50 kişi için zor ama 20-25 şuanlık pluginlerle kaldırır gibi ne kadar plugin kullandığınıza göre değişir
Çok ağır plugin değil. Zaten az kişi olacağı için Skywars tutacağını zannetmem. Ama Faction ve Survival, Skyblock tutar gibi. 25 kişiye kadar rahat diyorsanız ödemeyi yapaccağım fazlasını kaldırmazsa paket yükselteceğim teşekkürler.

Hocam iyi günler, aldığınız sunucunun işlemcisini ve açacağınız sunucunun sürümünü iletir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı