Batılı kızlar taş gibi, peki ya Türk kızları...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O dediğin tamam da, insan mutlaka bir seviye koyuyor kendine.
Seni okuluma beklerim. Hadi ben yine abaza degilim cok sukur. Digerleri yavastan 8. Siniflara kaymaya basladi. (Tovbe tovbe...)

Not: Okulumuz W seklinde sayilir. En sag tarafta lise, ortada orta okul bolumu var. Ortasi orta okul ve bizim sinifta orayi gorunce...

Yorumları okumadım, okumayacağım. Büyüyünce gerçekleri anlayınca hepsi geçecek merak etme. İlk kez sevgilin olunca ciğere ''mundar'' demeyi bırakırsın. Buraya gelip bu konuyu açacak kadar düştüysen kızların da senin reddetmesi de çok normaldir. Emin ol davul da dengi dengine.

Kimseye yaratılırken Allah katalog vermiyor. Tipi neyse o. Tabi bıyıklı veya tek kaşlı da olmasın canım. Açıkçası egoist olmayıp sevecen ve eli marifetli olduğu sürece bir sıkıntı yok.

Allah'ın yarattığı insanlara çirkin, tipsiz, kezban demek çok yanlış. Sonuçta Brad Pitt de olsan gideceğimiz yer aynı.
Siz böyle alçak gönüllüsünüzde kızların çoğu paraya bakıyor o ne olacak ? Başkası niçin kezban diyor bilmem ama ben kimseye dış görünüşü yüzünden kezban demem, kezbanlık kişiliklerinde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı