Türk kızları ile diğer kızlar arasındaki fark nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aydın'da kızlar ise davranışa ve tipe göre değerlendiriyor. Dersin iyi olsa bile tipsiz olduğunu sürece çıkma şansın olmuyor.

"Türk" gibi mükemmel bir ırkı
Yıl 2015, Türk doğulmaz, Türk olunur. Türk ırkından gelen ve tarihini bilen kaç kişi var ? Nüfusun yarısından fazlası Türk soyuna yakışacak insan değil. Türk soyundan gelip tarihini ve kurallarını bilmeyen insanlar nüfusun yarısından fazla. Kırımdan gelenler kendini göçmen zannediyor, biz Türk değiliz kırımlıyız diyor. Halbuki onlar Türkiye'de yaşıyan Türkler kadar Türktür. Atalarımız aynı topraktan gelmiştir. Türk olmak için Türk soyundan gelmek yetmez. Eskiden Türk doğanlar Türk olarak eğitilirdi. Şimdi ki Türk soyundan gelen insanlar kültürünü ve tarihini bilmiyor. Irk mükemmel olmaz.

Boş ver ya, 9GAG ın paylaştığı bir fotoğraf vardı. Abd de kızın biri çalışkan öğrenciyle dalga geçiyordu, sonraki fotoğraf 20 yıl sonrası, kadının karnında ve kucağında çocuk var, "Neden seni seçmedim ki?" diye çalışkana soruyordu, çalışkan da ona küfür edip motor diyordu :D Demem o ki, "Senin var para, o zaman bulunur mutlaka kadın!". Güç sizinle olsun!

Yıl 2015, Türk doğulmaz, Türk olunur. Türk ırkından gelen ve tarihini bilen kaç kişi var ? Nüfusun yarısından fazlası Türk soyuna yakışacak insan değil. Türk soyundan gelip tarihini ve kurallarını bilmeyen insanlar nüfusun yarısından fazla. Kırımdan gelenler kendini göçmen zannediyor, biz Türk değiliz kırımlıyız diyor. Halbuki onlar Türkiye'de yaşıyan Türkler kadar Türktür. Atalarımız aynı topraktan gelmiştir. Türk olmak için Türk soyundan gelmek yetmez. Eskiden Türk doğanlar Türk olarak eğitilirdi. Şimdi ki Türk soyundan gelen insanlar kültürünü ve tarihini bilmiyor. Irk mükemmel olmaz.
Evet ırk mükemmel olmaz, Türk Irkı mükemmel olur. O kendini bilmeyenleri ben zaten Türk olarak saymıyorum. Ben Türk Tarihini çok iyi biliyorum. Kendini bilmeyenlere kendini öğretmek lazım.

Bahsettiğiniz kezbanların Türk olduğunu sanmıyorum. "Türk" gibi mükemmel bir ırkı kezbanlar ile bağdaştırmanız hüzün verici.

Şimdi ırkı falan katman saçma olmuş, şimdi bazı Türk vatandaşından daha Türk olan göçmenleri, yörükleri, muhacirleri vs nasıl açıklayacaksın.
İstisnayı bir kenara bırakırım ve kızların çoğu ben kezbanım diye bağırıyor. Millet neden kız arkadaş edinmekte zorlanıyor veya edinemiyor, kezbanlar öyle bir duvar örüyor yanına yaklaşana helal ve arkadaşlık kavramı onlar için yok erkek arkadaşın karşılığı onlarda sevgili anlamına geliyor. Dost kavramınız aten açıklayamazsın bile.

Dediğim gibi istisnaları ayrı tutuyorum bu yorumlardan.

Türk ırkı iyi olsaydı birbirine bu kadar zarar vermezdi. Herzaman biz daha güçlüyüz diye birbirine saldırıp zarar vermişler. Osmanlı avrupaya saldırınca iran osmanlı'ya saldırıyordu, yeniçeriler isyan edip savaştan kaçıyordu. Kaç padişah cülus bahşişi için öldürüldü haberin varmı ? Osmanlı'nın son 200 yılı vergi kaçırma, yolsuzluk, isyanlar yüzünden iyice battı. Çok iyi biliyormuşsun. Ya liseye başlamadın yada tarih dersinde uyudun. Türk ırkının içinde herzaman her yönüyle zarar, kendi çıkarını düşünen, düşük zekalı insanlar oldu. Hatta yarısı bile böyle. Türk ırkının önemli özelliği içlerinden hepsini yönetecek dünya liderleri çıkması.
Vaka-i Vakvakiye - Vikipedi

Ne mutlu Türküm diyene, diyebilene.
@I3eyaz zoruna fazla gitmesin, gidiyorsa sağ üst köşeden çıkış yapabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı