Çözüldü Batman Arkham Asylum açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Flamtr34

Hectopat
Merhaba hayırlı ramazanlar Steam'de Batman Arkham Asylum oyunu açarken açılmıyor hata veriyor bu formdan da baktım sorunlara çözümlere şu DirectX kur diye çözüm olmadı. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Masaüstünde bulunan kısayol üzerinden değil. Oyunun kurulu olduğu klasöre gireceksiniz daha sonra .exe üzerine sağ tıkladıktan sonra yönetici olarak çalıştır diyeceksiniz.
Eğer oyunun .exe dosyasına sağ tıkladıysanız yönetici olarak çalıştır seçeneği çıkması lazım.
Hocam çıkmadı öyle yaptım hata. Raporu dosyasını nasıl atıyorduk acaba

Oyunu dosya konumu üzerinden .exe dosyasına sağ tıklayıp yönetici olarak başlatmayı dener misiniz? Bir de paylaştığım rehber yardımıyla rapor oluşturup paylaşırsanız iyi olur.

Bu da olumsuz maalesef. Raporda da şu yüzden açılmıyor olabilir diyebileceğim bir şey göremedim.

Hocam çıkmadı

Şu şekilde deneyin bakalım. Oyunun .exe dosyasına sağ tıklayın. Özellikler deyin. Buradan uyumluluk sekmesini açın ve aşağıdan "programı yönetici olarak çalıştır" deyin. Kaydedin ve tekrar deneyin.

Bu da olumsuz maalesef. Raporda da şu yüzden açılmıyor olabilir diyebileceğim bir şey göremedim.

Şu şekilde deneyin bakalım. Oyunun .exe dosyasına sağ tıklayın. Özellikler deyin. Buradan uyumluluk sekmesini açın ve aşağıdan "programı yönetici olarak çalıştır" deyin. Kaydedin ve tekrar deneyin.

Hocam masaüstündenmi steam üzerindenmi hocam masaüstü diyorsanız hocam uyumluluk modu ve yönetici olarak yok genel web belgesi güvenlik ayrıntılar önceki sürümler yazıyo

Dosya Ekleri

• 17102449873322554383170814321466.jpg
    17102449873322554383170814321466.jpg
    121,4 KB · Görüntüleme: 12
Masaüstünde bulunan kısayol üzerinden değil. Oyunun kurulu olduğu klasöre gireceksiniz daha sonra .exe üzerine sağ tıkladıktan sonra yönetici olarak çalıştır diyeceksiniz.

Tamam deneyim hocam.

Hocam öyle açtı çok teşekkür ederim sağ olun.
Ben.

Bu oyundu galiba bu oyunu daha önce biteremedim bırakmıstım kapı hackleme cihazı var onunla yapamamıstım onu nasıl yapıyoruz acaba onun tüyosu nasıl hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam öyle açtı. Çok teşekkür ederim. Sağ olun.

Bu sorunun daha önce bu şekilde çözüldüğüne rastlamamıştım. Demek ki yetki yetersizliğinden dolayı sorun çıkarıyormuş.

İyi eğlenceler :)

Onun tüyosu nasıl hocam?

Bunun için yeni bir konu açmanız daha uygun olur. Eğer konu açmak istemiyorsanız YouTube'da oynanış videoları mevcut. Dilerseniz oradan kopya çekebilirsiniz.

@Griffithc

Arkadaşın sorunu oyunu yönetici olarak başlattıktan sonra çözüldü. Konudaki çözümleri tek tek deneyin isterseniz. Olmazsa yeni bir konu açın. Yardımcı olmaya çalışırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı