Çözüldü Batman: Arkham Asylum elektrikli kapı nasıl açılır?

• Konuyu başlatan Akif
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 3B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Merhabalar, oyunda buraya geldim. Joker gazının olduğu oda. Senaryoda ilerleyebiliyorum ancak şu kapının arkasında bulmaca ögeleri var. Kapı, sağda yatan adamın üstündeki elektrik panosuna bağlı görünüyor dedektif modunda. Bunu nasıl aşabilirim? Batarang atıyorum olmuyor. Görevlilerden kart falan mı alacağım dedim öyle bir durum da yok sanırım.

1634632504624.png

Çözüm
Oyunda daha sonra onları açmanıza izin verecek bir bilgisayar aygıtı (Remote Hacking Device) cihazı alacaksınız. O aygıt sayesinde bu tarz kapıları, tuzakları açabiliyorsunuz.

Ekleme: Arkham Asylum'da "Cryptographic Sequencer" diye geçiyor, Arkham City ile Knight'taki isimlendirmelerini karıştırmışım.
Oyunda daha sonra onları açmanıza izin verecek bir bilgisayar aygıtı (Remote Hacking Device) cihazı alacaksınız. O aygıt sayesinde bu tarz kapıları, tuzakları açabiliyorsunuz.

Ekleme: Arkham Asylum'da "Cryptographic Sequencer" diye geçiyor, Arkham City ile Knight'taki isimlendirmelerini karıştırmışım.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı