Batman Arkham Asylum Game of the Year Edition Epic Games'de 7,75 TL

Swollen

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar 2009 yılının efsane oyunu BAA Epic Games'de 1 günlüğüne 7,75 TL oldu.

Oyun hakkında bilgi;

Batman: Arkham City, 18 Ekim 2011 yapımlı Rocksteady Studios tarafından geliştirilen Aksiyon Macera türünde video oyunu. DC Comics'in süper kahramanı Batman: Arkham Asylum'un devamı niteliğinde bir oyun. Oyun PlayStation 3, Xbox 360 ve Microsoft Windows için Warner Bros.

Oyunun konusu;

Batman
: Arkham Asylum, Batman Arkham Serisi'nin ilk oyunudur. Oyun Joker'in Arkham hapishanesinden kaçıp kendine Gotham Şehri'ni ele geçirmek için ordu kurma çabasını konu alır. Seride Joker The Dark Knight'taki rolünden çok farklıdır. Dark Knight'taki Joker silah kullanmaz ama Arkham serisinde Joker silah kullanır.

Sistem gereksinimleri;

• İşletim Sistemi: Windows XP 32 Bit.
  • İşlemci: Pentium D 830 3.0GHz veya Athlon 64 X2 Dual Core 3800+
  • RAM: 2 GB.
  • Ekran kartı: GeForce 7900 GT veya Radeon X800 XL (512 MB)
  • Gerekli Boş hard disk Alanı: 10 GB.
  • Direct X: 9.

Site linki:Batman Arkham Asylum Game of the Year Edition | Bugün Satın Al ve İndir - Epic Games Store

Son düzenleme:
Arkadaşlar 2009 yılının efsane oyunu BAA Epic Games'de 1 günlüğüne 7,75 TL oldu.

Oyun hakkında bilgi;

Batman: Arkham City, 18 Ekim 2011 yapımlı Rocksteady Studios tarafından geliştirilen Aksiyon Macera türünde video oyunu. DC Comics'in süper kahramanı Batman: Arkham Asylum'un devamı niteliğinde bir oyun. Oyun PlayStation 3, Xbox 360 ve Microsoft Windows için Warner Bros.

Oyunun konusu;

Batman
: Arkham Asylum, Batman Arkham Serisi'nin ilk oyunudur. Oyun Joker'in Arkham hapishanesinden kaçıp kendine Gotham Şehri'ni ele geçirmek için ordu kurma çabasını konu alır. Seride Joker The Dark Knight'taki rolünden çok farklıdır. Dark Knight'taki Joker silah kullanmaz ama Arkham serisinde Joker silah kullanır.

Site linki:Batman Arkham Asylum Game of the Year Edition | Bugün Satın Al ve İndir - Epic Games Store
Sistem gereksinimleri?

Kış indiriminde Batman: Arkham Collection adı altında Arkham asylum, Arkham City ve Arkham Knight'ı 15.30 TL'ye almışım. Arkham Origins'i de 7.75 TL'ye almışım.
Şu an Arkham asylum u bitirmek üzereyim. TR yaması da var. Gayet iyi oyun.

Kış indiriminde Batman: Arkham Collection adı altında Arkham asylum, Arkham City ve Arkham Knight'ı 15.30 TL'ye almışım. Arkham Origins'i de 7.75 TL'ye almışım.
Şu an Arkham asylum u bitirmek üzereyim. TR yaması da var. Gayet iyi oyun.

Sistemim yetse bende oynayacağım.

Oyunu geçen sene bitirmiştim. Grafik yamaları falan da yükleyerek görüntüsünü güzelleştirdim. Oynanışı da zevkli ama çeşitlilik yeni nesil oyunculara az gelebilir. Ben bu zamanda bile hala oynanabileceğini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı