Çözüldü Batman Arkham Asylum Türkçe yama kurulamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Arkadaşlar "oyuncevirinet" sitesinden indirmiş olduğum Türkçe yama kurulamıyor. Yardımcı olur musunuz?

resim_2022-08-15_203546190.png

Sitede şöyle bir uyarıda bulunmuşlar, yaptın mı?

Türkçe Yamanın ve oyunun sağlıkçı çalışabilmesi için resmi yama 1.1’i yüklemeniz tavsiye edilir.

-Bir ihtimale karşı tüm bunları doğru yapsanızda Türkçe olmuyorsa kurulum programını boş bir klasöre kurun. içindeki bmgame klasörünü oyunun kurulu olduğu yere yapıştırın ve tüm dosyaların üzerine yazın. O zaman Türkçe olacaktır.

-Bir ihtimale karşı tüm bunları doğru yapsanızda Türkçe olmuyorsa kurulum programını boş bir klasöre kurun. içindeki bmgame klasörünü oyunun kurulu olduğu yere yapıştırın ve tüm dosyaların üzerine yazın. O zaman Türkçe olacaktır.
İndirdiğim dosyaya tıklıyorum, yönetici olarak çalıştır'a tıklıyorum. Sonra direkt bu hatayı alıyorum. Boş bir yere nasıl kurabilirim ?

Şimdi ise sitenin alt kısmında yer alan şu butondan indirdim ve dosya boyutu 95 mblık rar indi.
Bi sıkıntı yoktur dimi ?
resim_2022-08-15_205122810.png

İndirdiğim dosyaya tıklıyorum, yönetici olarak çalıştır'a tıklıyorum. Sonra direkt bu hatayı alıyorum. Boş bir yere nasıl kurabilirim ?

Şimdi ise sitenin alt kısmında yer alan şu butondan indirdim ve dosya boyutu 95 mblık rar indi.
Bi sıkıntı yoktur dimi ?
Eki Görüntüle 1486928
Bak masaüstüne yeni klasör aç kurulum u çalıştır ve kurulumu açtığın yeni klasöre kur, ardından bmgame klasörünü oyunun kurulu olduğu yere yapıştır.

Bak masaüstüne yeni klasör aç kurulum u çalıştır ve kurulumu açtığın yeni klasöre kur, ardından bmgame klasörünü oyunun kurulu olduğu yere yapıştır.
resim_2022-08-15_212627072.png

Şu kısımdan indirince sorun çözüldü hocam. Meğer ilk indirdiğim kısımda sıkıntı varmış. Teşekkür ederim.

Çözüm

Geri
Yukarı