Batman Arkham City bölümü geçemiyorum

RSBRS

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Joker ve adamlarını dövdüğümüz bölümdeyim oyunun zorluğu normal ama çok zorlanıyorum bir türlü geçemedim hile var mı bilmiyorum o bölümü geçen bir Save'de bulamadım. Geçmem için taktik verebilir misiniz?

r bir daha Steam'e gir L4D2 oynayalım istersen hocam rahatsız ediyorum ama.
joker ve adamlarını dövdüğümüz bölümdeyim oyunun zorluğu normal ama çok zorlanıyorum bir türlü geçemedim hile var mı bilmiyorum o bölümü geçen bir Save'de bulamadım. Geçmem için taktik verebilir misiniz?

[/spoıler Steam girer misiniz hocam evet yine L4D2.
Hep seni de rahatsız ediyorum özür dilerim.
Joker ve adamlarını dövdüğümüz bölümdeyim oyunun zorluğu normal ama çok zorlanıyorum bir türlü geçemedim hile var mı bilmiyorum o bölümü geçen bir Save'de bulamadım. Geçmem için taktik verebilir misiniz?
hocam l4d2 girermisiniz yine
steam girermisin
s
team girermisin

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı