Batman Arkham City finali

RSBRS

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Oyun bitti ve joker öldü ama aklımda hala soru işaretleri var. Cidden joker öldü mü? Diğer oyunlarda karşımıza çıkacak mı? Diğer oyunlardan spoiler vererek söyleyebilirsiniz.

Madem spoiler sorun olmuyor, Origins'te çıkacak ama yine de nerede çıktığını öğrenme sürprizi bozulmasın. Knight'ta da sadece Batman'in kafasında görünüyor aslında yok.
Düzenleme: Origins ilk iki oyunun öncesini anlatıyor.

Oyun bitti ve joker öldü ama aklımda hala soru işaretleri var. Cidden joker öldü mü? Diğer oyunlarda karşımıza çıkacak mı? Diğer oyunlardan spoiler vererek söyleyebilirsiniz.

Bütün oyunları sıra sıra bitirin o zaman anlarsınız hikayeyi çok güzel bir oyun açıkçası öbür oyunlarda her şey açıklanır.

Evet, maalesef ölüyor. Ancak Arkham Knight'ta dolaylı geri dönüyor diyelim. Henüz Arkham Knight oynamadığınızı düşünüyorum, o yüzden detay vermeyeceğim. :)

Bütün oyunları sıra sıra bitirin o zaman anlarsınız hikayeyi çok güzel bir oyun açıkçası öbür oyunlarda her şey açıklanır.

Hocam ben meraktan sabredemem hemen öğrenmek istiyorum.

evet, maalesef ölüyor. Ancak Arkham Knight'ta dolaylı geri dönüyor diyelim. Henüz Arkham Knight oynamadığınızı düşünüyorum, o yüzden detay vermeyeceğim. :)

Madem spoiler sorun olmuyor, Origins'te çıkacak ama yine de nerede çıktığını öğrenme sürprizi bozulmasın. Knight'ta da sadece Batman'in kafasında görünüyor aslında yok.
Düzenleme: Origins ilk iki oyunun öncesini anlatıyor.

Peki Origins'i oynamadan direk Arkham Knight oynasam sonra Origins oynasam bir şey kaybeder miyim? Çünkü City'nin sonrasını acayip merak ediyorum.😄

Hocam ben meraktan sabredemem hemen öğrenmek istiyorum.

Peki Origins'i oynamadan direk Arkham Knight oynasam sonra Origins oynasam bir şey kaybeder miyim? Çünkü City'nin sonrasını acayip merak ediyorum.😄

Bence onu da oynayın en seri için de en iyi hikayeli oyunu bence Origins'Ti ama kimse sevemedi ama siz gene de şans verin, şahsen serinin en iyi hikayeli oyunu Origins'Ti.

Yeni konular

Geri
Yukarı