Batman: Arkham City vs Batman: Arkham Origins

DefkhanFlowKing

Femtopat
Arkadaşlar bu başlıkta belirttiğim 2 oyunu çok beğendim ama birini almayı düşünüyorum. Yorumlarda Arkham City'yi çok övmüşler ve yorumları çok iyiydi. Arkham Origins'in yorumlarındada hikaye berbat gibi yorumlar vardı. Daha önceden hiç Batman oyunu oynamadım. Bu iki oyun arasından hangisi alınır? Hangisinin hikayesi daha iyi ve sürükleyici? GTA gibi serbest dolaşmak için hangi oyun daha iyi? Grafik olarak hangisi daha iyi? Teşekkürler şimdiden.

Origins'in hikayesi berbat değil aslında Batman'in gençlik yıllarını daha Joker'i tanımadığı yıllarını anlatıyor oyun bazı sahnelerde. Birde ilk çıktığı zaman buglar vardı düşük puan almıştı ama gerçekten oynanabilir bir oyun. Hikaye için alacaksan tabiki City oyunu daha iyidir.

Gameplay açısından ikisi birbirine çok yakın. Arkadaşında dediği gibi hikaye açısında City çok daha iyi. Ben Arkham City'i öneririm. Yan görevler açısında daha eğlenceli ve daha dolu. Grafik açısında fazla bir şey bekleme ama ikisi de gayet akar. Oyundan bir GTA açık dünyası bekleme derim. Zaten şehrin belirli kısımlarına gidebiliyorsun, Gotham açık değil. Sadece Arkham bölgesindesin.

Son düzenleme:
Arkham City. Ben de yakında oynamayı düşünüyorum. En son 2011'de yeni Laptop aldığımda oynamıştım. Dün Arkham Asylum bitirdim, fena gaza geldim. Epic Games geçen sene tüm seriyi bedava vermişti.

Origins'in hikayesi berbat değil aslında Batman'in gençlik yıllarını daha Joker'i tanımadığı yıllarını anlatıyor oyun bazı sahnelerde. Bir de ilk çıktığı zaman buglar vardı düşük puan almıştı ama gerçekten oynanabilir bir oyun. Hikaye için alacaksan tabii ki City oyunu daha iyidir.

Gameplay açısından ikisi birbirine çok yakın. Arkadaşında dediği gibi hikaye açısında City çok daha iyi. Ben Arkham City'i öneririm. Yan görevler açısında daha eğlenceli ve daha dolu. Grafik açısında fazla bir şey bekleme ama ikisi de gayet akar. Oyundan bir GTA açık dünyası bekleme derim. Zaten şehrin belirli kısımlarına gidebiliyorsun, gotham açık değil. Sadece Arkham bölgesindesin.

Arkham City daha güzel geldi bana. Bence serinin en iyi oyunu.

Arkham City. Ben de yakında oynamayı düşünüyorum. En son 2011'de yeni laptop aldığımda oynamıştım. Dün Arkham asylum bitirdim, fena gaza geldim. Epic Games geçen sene tüm seriyi bedava vermişti.

Batman: Arkham City.

Arkadaşlar oyunu Arkham City'yi indirdim ve görevin birincisini yapacaktım. Ama görev yapılmıyor. Daha 1. görevdeyim. Bug falan mı var oyunda? Bu görevi nasıl geçerim? Alt kısma fotoğraf ekledim. Kapıyı açmaya çalışınca alt fotoğraftaki gibi hata veriyor. Nasıl yapabilirim bunu?

20A77DAD-4F09-494E-ACC2-880AB873CE33.jpeg

66D8FBEA-8A67-4EE3-860C-4B3E315E9D67.jpeg

Arkadaşlar oyunu Arkham City'yi indirdim ve görevin birincisini yapacaktım. Ama görev yapılmıyor. Daha 1. görevdeyim. Bug falan mı var oyunda? Bu görevi nasıl geçerim? Alt kısma fotoğraf ekledim. Kapıyı açmaya çalışınca alt fotoğraftaki gibi hata veriyor. Nasıl yapabilirim bunu?

Eki Görüntüle 723292

Eki Görüntüle 723293
Hocam belki yardımcı olur bırakayım şöyle:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 723292

Eki Görüntüle 723293
Kasayı kırmadan gidemem zaten buraya gelme sebebim bu diyor anladığım kadarıyla. Oyunu galiba season pass olarak almışsınız. Bu videoya bakarak o kısmı geçebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı