Batman Arkham City vs. Batman Arkham Origins

Paperwhale

Hectopat
Merhaba, ben Batman oyunlarına başlamaya karar verdim. 10 TL bütçem var ve 10 TL bütçe ile Batman Arkham Origins Batman Arkham asylum ve Batman Arkham City var Batman Arkham City ve Batman Arkham asylumun grafikleri biraz kötü geldi Origins'e göre. Hangi oyun daha güzel cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selam "grafikleri kötü" başlığı adında bahsetmiş olduğunuz Batman Arkham asylum oyunu i5 650 ve GT 730 +8 GB RAM sistemimde mükemmel grafikler verdi ve sadece grafikler ortadaydı ve hiç kasmadı. Arkham City de dokuları kapatınca kasmadı ve grafikleri gayet iyiydi. Batman Arkham Origins'in asylumdan daha kötü grafiği var bunlardan birini seçecekseniz asylum ya da City olmalı ama bence asylum.
Ayrıca YouTube da grafiklerin kötü gözüktüğüne bakmayın.

Arkham Origins tüm oyunların öncesini anlatıyor, bence gereksiz bir oyundu.
Arkham Asylum ve City rahatlığını vermedi bana.
Tüm Batman oyunlarını oynadım ve bitirdim, sadece Arkham Origins oynarken aşırı bir sıkıldım.
Arkham Origins'in yaptığı tek güzel şey Deathstroke boss savaşı bence.
Ayrıca Arkham Origins'i önceki oyunları yapan firma Rocksteady yapmıyor, Warner Bros baktı ki City ve Asylum'dan büyük para kaldırıldı, ve Rocksteady Arkham Knight'i kısa sürede bitiremeyecek, araya kendileri böyle bir oyun sıkıştırdı.

Arkham City serinin en iyi oyunu sayılır bu arada, tavsiyem City oynarken sadece ana görevleri oynamayın. Kesinlikle yan görevleri de oynayın, harika dizayn edilmiş bir yan görev sistemine sahip.

İsterseniz Asylum- City - Knight bitince Origins alıp bir bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı