Batman Arkham Collection 15,30 TL!

Reis, sen de para kaybediyorsun ama. Para yedirip RAT yemeyip ama parayi yiyip RAT yemek daha mantikli degil mi? Cok fazla korsan indirdim. Virus ya da RAT bulasmadi.

RAT yemek daha mantıklı dedikten sonra yazmayacaktım ama RAT demek;
Kimlik bilgilerin.
Sülalenin kimlik bilgileri
Kayıtlı kartların (kayıtlı olmasına gerek yok yemek söylediysen bile kayıtlı olarak geçiyor)
Galerinde ne varsa (sildiğin fotoğraflar buluta kaydedilir yani onlar da dahil)
Ve daha birçoğu RAT'ı atan kişiye gidiyor.
15 TL mi bunlar mı?

RAT yemek daha mantıklı dedikten sonra yazmayacaktım ama RAT demek;
Kimlik bilgilerin.
Sülalenin kimlik bilgileri.
Kayıtlı kartların (kayıtlı olmasına gerek yok yemek söylediysen bile kayıtlı olarak geçiyor)
Galerinde ne varsa (sildiğin fotoğraflar buluta kaydedilir yani onlar da dahil)
Ve daha birçoğu RAT'ı atan kişiye gidiyor.
15 TL mi bunlar mı?

RAT yemeyi nereden cikarttin? Ne kadar oyun oynadiysam; bu, interactive oyun turlerinin neredeyse tamami, aksiyon oyunlari, macera ne varsa indirdim hani, siz nereden indiriyorsunuz da bulasiyor? 15 TL param cebimde kalsin, onlar.

RAT yemeyi nereden cikarttin? Ne kadar oyun oynadiysam; bu, interactive oyun turlerinin neredeyse tamami, aksiyon oyunlari, macera ne varsa indirdim hani, siz nereden indiriyorsunuz da bulasiyor? 15 TL param cebimde kalsin, onlar.

Kanka para kaybediyorsun RAT yemek daha iyi demişsin şimdi nereden çıkardın diyorsun. Ayrıca günümüzde 10 lira 15 lira eşittir hiç lira.

Kanka 2K param var Steam'da sence ne yapsam indirim bekliyordum:(

Battlefield 1
Batman Arkham Collection.
The Forest.
Slime Rancher.
Welcome the Game 1 ve 2
Forza Horizon 4
Kingdom Come: Deliverance.
Call of Duty Ghosts.
Dying Light.
Don't Starve Together.
Feign.
Ghostrunner.
Green hell.
L4D2.
The Long Dark.
Metro serisi.
Outlast serisi.
Portal serisi.
Postal serisi.
Serious Sam serisi (özellikle 4)
Subnautica serisi.
Sniper Elite V2.
The Walking Dead.
The Witcher serisi.
Bu oyunlardan kendi oynadıklarına kıyasla kendi tercihine göre al hepsini oynayıp sevmişimdir.

Kanka para kaybediyorsun RAT yemek daha iyi demişsin şimdi nereden çıkardın diyorsun. Ayrıca günümüzde 10 lira 15 lira eşittir hiç lira.

Kac yillik oyunlar, korsani da var, Online falan da yok; E, neden alalim? The Forest 8TL mesela onun korsani var Online problemli ama orijinal olarak Online'i da var, eger arkadasim olsaydi alabilirdim.

Bunu almayi dusundum ama korsani oldugunu gorunce vazgectim. Korsani varsa, gidip parayla almak mantikli gelmiyor.

Bende çok korsan indirdim nereden nasıl indireceğinizi bildiğinizde bir sorun olmuyor. Ama bu tarz ucuz oyunları almak varken korsan indirmek mantıksız bence hocam. 15TL bu tarz bir koleksiyon için çok ucuz mesela.

Kanka 2K param var Steam'da sence ne yapsam indirim bekliyordum:(

2 gün sonra Cadılar Bayramı indirimi varmış hocam. Bu indirim son şansınız galiba.

Ben de çok korsan indirdim nereden nasıl indireceğinizi bildiğinizde bir sorun olmuyor. Ama bu tarz ucuz oyunları almak varken korsan indirmek mantıksız bence hocam. 15TL bu tarz bir koleksiyon için çok ucuz mesela.

Risk olsa tamam ama risk de yok. Hani, bir kere bulassa soyle virus, derim ibreti alem olsun diye bir daha para verip alirim gerekirse ama yok kardesim, alasim gelmiyor orada korsani dururken.

Kac yillik oyunlar, korsani da var, Online falan da yok; E, neden alalim? The Forest 8TL mesela onun korsani var Online problemli ama orijinal olarak Online'i da var, eger arkadasim olsaydi alabilirdim.

Emeğe saygın yok mu senin?
Oyunu satın alabilmen için korsanı olup olmama kriterine ihtiyacın yok. Adamların emeğine saydı duyuyorsan almalısın bu kadar basit. 15 TL bile bu devirde para bile değil. 40 saat = 15 lira.

Emeğe saygın yok mu senin?
Oyunu satın alabilmen için korsanı olup olmama kriterine ihtiyacın yok. Adamların emeğine saydı duyuyorsan almalısın bu kadar basit. 15 TL bile bu devirde para bile değil. 40 saat = 15 lira.

Bana geçerli değil değil mi bu dediklerin elimde olsa alacağım çünkü önceden çoğu oyunu aldım.

Geri
Yukarı