Batman: Arkham Collection alınır mı?

Reis bende senin durumundaydım. Böyle TV de denk geldiğim zaman birkaç sahne izlemişliğim var ve tek düşmanı joker olarak falan biliyordum. Arkham Origins'le oynamaya başlamıştım fazla bir şey anlamamıştım hikaye bazında fakat oyun hiç sıkmadı hatta kendi içine öyle bir sardı ki o evreni merak edip sürekli araştırmak öğrenmek istiyorsun. Zaten her karşılaştığın karakterin biyogrofisini oyun sana anlatıyor bu nedir kimdir diye.

Türkiye şartlarında 3 oyunu 15 liraya bulmuşsun. Daha ne istiyorsun? :D Oyunlarının ortalama sunduğu oynanış süresini hatırlamıyorum ama bir oyunu minimum 6-7 saat oynanış süresi sunsa zaten parasını çıkartıyor.

Net alınır. Bende 2 gün önce aldım ve bugün ilk oyunu olan asylum u 1 saat oynadim cidden mükemmel. 15 TL'ye 3 oyun bulmakta ayrı bir şey.

Batman Arkham Collection'u oynamadan önce sırf bu oyunları oynayabilmek için Dark Knight üçlemesini izledim. Sana da böyle yapmanı tavsiye ederim. 3 film sırasıyla Batman Başlıyor, Kara Şövalye ve Kara Şövalye Yükseliyor. Oyunların evreniyle filmlerin evreni birbirlerine benzese de o kadar aynı değiller. Belki filmleri izledikten sonra oynadığında bu kafanı az da olsa karıştırabilir lakin bunları izlemezsen kafan çok fazla karışacak. Eğer Batman hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsan Batman hakkında başka içerikler tüket. Mesela yeni Batman filmini de izleyebilirsin.

Batman Arkham Collection'u oynamadan önce sırf bu oyunları oynayabilmek için Dark Knight üçlemesini izledim. Sana da böyle yapmanı tavsiye ederim. 3 film sırasıyla Batman Başlıyor, Kara Şövalye ve Kara Şövalye Yükseliyor. Oyunların evreniyle filmlerin evreni birbirlerine benzese de o kadar aynı değiller. Belki filmleri izledikten sonra oynadığında bu kafanı az da olsa karıştırabilir lakin bunları izlemezsen kafan çok fazla karışacak. Eğer Batman hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsan Batman hakkında başka içerikler tüket. Mesela yeni Batman filmini de izleyebilirsin.

Batman Arkham evreni filmlerden bağımsız bir hikaye sunuyor. Film izlemesine gerek yok.

Geri
Yukarı