Batman: Arkham Collection paketi ""ürünün fazladan bir kopyasını alamayacaksın" uyarısı

Rız@

Hectopat
Steam'den Batman: Arkham Collection paketini almak istiyorum. İçinde üç oyun toplu halde bulunuyor, fakat bu oyunlardan biri bende zaten mevcut. Fiyattan düşmüyor bu oyunu, paketi alırken de "ürünün fazladan bir kopyasını alamayacaksın" diye uyarı veriyor. Buna yapılabilecek bir şey var mıdır?

batmanı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır buna yapılabilecek bir şey yok. Paket içinde sahip olduğun oyunun fiyatını düşmeyecekleri gibi ekstradan bir Batman Arkham City'e sahip olmayacaksın. Bazı paketlerde sahip olduğun ürünün fiyatını düşer ve bunu sana söyler. Bu tarz paketlerde ise fiyatını düşmez.

Steam'den Batman: Arkham Collection paketini almak istiyorum. İçinde üç oyun toplu halde bulunuyor, fakat bu oyunlardan biri bende zaten mevcut. Fiyattan düşmüyor bu oyunu, paketi alırken de "ürünün fazladan bir kopyasını alamayacaksın" diye uyarı veriyor. Buna yapılabilecek bir şey var mıdır?

Eki Görüntüle 1731654

15.30TL'ye mi ne aldım 100TL'ye alma bence değmez eski 2 tane oyun için. 15TL'ye değer kesinlikle.

Geri
Yukarı