Batman Arkham Knight %100 Türkçe Yama - Animus Projesi

İndirdiğim dosya boyutunun 6 mb olması ve 10 gb boş alan istemesi de şüphelendirdi. Çünkü ağ da kullanmıyor kurarken.

Bilmiyorum dostum. Yama da kullanılan bu sıkıştırma yöntemini farklı Türkçe yamalarda da gördüm. Güvenip güvenmemek sana kalmış. Ben kullandım bir sorun yaşamadım. Farklı alternatifte yok zaten.

Bilmiyorum dostum. Yama da kullanılan bu sıkıştırma yöntemini farklı Türkçe yamalarda da gördüm. Güvenip güvenmemek sana kalmış. Ben kullandım bir sorun yaşamadım. Farklı alternatifte yok zaten.
Peki siz steam üzerinden mi kurdunuz? Ben ilk kurulumu yarıda bırakıp üzerine tekrar kurmaya kalkışınca oyun açılmadı. Az sonra tekrar deneyeceğim.

Peki siz steam üzerinden mi kurdunuz? Ben ilk kurulumu yarıda bırakıp üzerine tekrar kurmaya kalkışınca oyun açılmadı. Az sonra tekrar deneyeceğim.

Benim oyun GOG sürümdü. Yarıda bırakmayın. Kurulum bitmesini bekleyin.

Yama çok başarılı ellerine sağlık. Oyunda zaten bir tane hikaye DLC var o da bayağı kısa kısa hikayeler.

Dostlar bende yamayı kurucam ama anti sale cmd kurulumunda virüs olduğunu idda eden çok kişi var kurmaya gönlüm gitmiyor ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Yeni konular

Geri
Yukarı