Batman Arkham Knight %100 Türkçe Yama - Animus Projesi

Oyunun içerisindeki dosyaların üzerine kopyalanıyor zaten. Ekstradan 20 GB bir şey yüklemiyor ki? Ben de kurdum bu yamayı ve oyunu bitirdim böyle bir şey yaşamadım.

Evet hocam kopyalıyor fakat bende kurarken merak etmiştim bir göz attım bu dediğim olay olmuştu birkaç defa kurdum başta hatada aldım yamayı iptal edip yeniden kurduğumdan dolayı fakat dediğim olay gerçekleşti ve sorunsuz açıldı Steam versiyonu.

Evet hocam kopyalıyor fakat bende kurarken merak etmiştim bir göz attım bu dediğim olay olmuştu birkaç defa kurdum başta hatada aldım yamayı iptal edip yeniden kurduğumdan dolayı fakat dediğim olay gerçekleşti ve sorunsuz açıldı Steam versiyonu.

Zaten muhtemelen konu altında sorun yaşayanların %90 yamanın kurulmasını beklemeyip acele edenlerden oluşuyordur. Yamanın kurulum hızı SSD ve HDD göre de değişiyor.

Zaten muhtemelen konu altında sorun yaşayanların %90 yamanın kurulmasını beklemeyip acele edenlerden oluşuyordur. Yamanın kurulum hızı SSD ve HDD göre de değişiyor.
Benimki normalden hızlı bir şekilde bitiriyordu kopyalamayı. Orada anlıyordum yamanın olmadığını. Birkaç kere de üst üste deneyince dosyaları bozdum ve silmek zorunda kaldım.

Benimki normalden hızlı bir şekilde bitiriyordu kopyalamayı. Orada anlıyordum yamanın olmadığını. Birkaç kere de üst üste deneyince dosyaları bozdum ve silmek zorunda kaldım.

Oyun ile uyumlu olmayabilir yama. Yüklemeyi diğer türlü erken bitirmez zaten.

Hocam içime kurt düştü virüs yoktur değil mi?

Çeviri berbat. Scarecrow o adamın özel is midir, Batman'i "yarasa adam" diye çevirmediğimiz gibi bunu da çevirmemelisin. Daha ilk görevde kaldırdım yamayı bir de onla uğraştım. İlk görevde Scarecrow'u durdurman gerekiyor görev hedefinde "korkuluk" yazıyor. Komedi gerçekten. Zaten videoyu izlerken "Knight" kelimesini okuyuşundan anlamalıydım çöp bir çeviri olacağını. Kınayt değil o kanka nayt. Boşa yüklemeyin bütün zevki kaçıyor oyunun.

Geri
Yukarı