Çözüm [Batman Arkham Knight 30 FPS Sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

iDark

Kilopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Evet arkadaşlar oyunda 30 FPS sorunu var. V-SYNC kapatsanız bile. Şimdi gelelim bu sorunu nasıl çözeceğinize, ben kafayı yemek üzereyken YouTube'yi bununla ilgili video var mı diye kontrol ediyorum. Çözümün anlatıldığı bir video buldum ve hemen sizlerle paylaşmak istedim. Şimdi 78 FPS falan alıyorum. Hemen videoyu atayım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnternette baya kişide varmış öyle sorun anı düşüş oluyor 10 fps yi gördüm. Gtx 980 kartı olupta 5 fps gören varmış.

İnternette baya kişide varmış öyle sorun anı düşüş oluyor 10 fps yi gördüm. Gtx 980 kartı olupta 5 fps gören varmış.
Sanırım çoğu kişide görülüyor. Allahtan ben yaşamadım. Sadece 30 FPS ile açılmıştı ilk başta o zaman kafayı yemiştim. Neyse Rocksteady sorunları görüpte cevapsız kalacak bir firma değil. Bir çözüm getirecektir.

...batman arkham knight maalesef pc de berbat. Bu kadar daha kötü optimize edilmiş oyun görmedim. Bende de i7 4790k ve gtx 980 var yani elimde bir canavar var.
bu kartta bile fps ort 45 de ve 30 lara düşüyor
Bildiğin sisteme 6 milyar masraf yaptım.Hayır ne alacağız bilmiyorum ki valla bunlar insanı dinden imandan çıkartır. Resmen küfür edersin.

...batman arkham knight maalesef pc de berbat. Bu kadar daha kötü optimize edilmiş oyun görmedim. Bende de i7 4790k ve gtx 980 var yani elimde bir canavar var.
bu kartta bile fps ort 45 de ve 30 lara düşüyor
Bildiğin sisteme 6 milyar masraf yaptım.Hayır ne alacağız bilmiyorum ki valla bunlar insanı dinden imandan çıkartır. Resmen küfür edersin.
Bende GTX 970 var fakat sizdeki gibi düşük fps ile karşılaşmadım. Oyun şuan akıcı bende tek sorun batmobile ile giderken ani fps düşüşleri fakat oynanmaz derecede değil. Oyunun yapımcıları açıklama yaptılar bilgisayar optimizasyonunu yapan firma ile iletişime geçeceklermiş. Umarım tez zamanda bu sorunlarda çözülür.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı