Batman: Arkham Knight alınır mı?

asdawas1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar daha önce hiç Batman oyunu oynamadım. Bu oyunu oynasam hikayede sıkıntı çeker miyim tavsiye eder misiniz?

Merhaba arkadaşlar daha önce hiç Batman oyunu oynamadım. Bu oyunu oynasam hikayede sıkıntı çeker miyim tavsiye eder misiniz?
Kesinlikle alınır. Serideki en güzel oyun bence. Ben bir kere bitirdim, türkçe yama ile bir daha başlamayı düşünüyorum. Tavsiye ederim kardeşim 👍😊

Öncelikle oyunun Türkçe yaması Warner Bros tarafından maalesef kaldırılmış. Eğer elinizde varsa atarsanız sevinirim :). Bunun dışında Batman serisine en baştan başlamanızı öneririm. Son oyundan başlarsanız bir çok şeyi kaçırırsınız ve önceki oyunlar da aşırı kaliteli yapımlar.

Alınır. Hikaye tarafında Arkham Knight'a bazı kırgınlıklarım olsa da oynanışı ve atmosferi almaya değer. Tam Arkham Knight incelemesini yazarken bu konuyu görmem garip oldu 😀

Ekran Görüntüsü (18).png

Dostum steam'dan bakınca farkettim. Seri halinde alman daha mantıklı 10 lira fark var arada. Bence 3 oyunu da al geç, baya vakit geçirirsin, özellikle batman hayranıysan.

Geri
Yukarı