Batman Arkham Knight eski mi?

Okullar açılacağı için Batman Arkham Knight’i seneye yaz almayı düşünüyorum. Çok eski gelir mi? Grafikleri, oynanış mekanikleri, vuruş hissi çok mu eski?
Cevaplarınız için teşekkürler.
Şu an oynuyorum grafikler gayet iyi ama oyunun bazı kısımlarında optimizasyon sıkıntıları var, sabit 75 FPS alıyorum ama sıkıntılı yerlerde 20 FPS’e kadar düşüyor çıkınca geri düzeliyor ama, onun dışında oynanışı ve atmosferi gayet iyi, alacaksanız Premium Edition veya Arkham Collection alın neredeyse Batman’in bütün kıyafetleri geliyor, yanında 35 DLC var😁

Ben nereden baksanız 3 yıldır Single Player oyun oynamıyordum, yaklaşık 3 ay önce Arkham Knight'ı bitirdim ve çok zevk aldım grafikleri Ultra'da oynadığım için beğenmiştim halen çok güzel grafikleri olduğunu söyleyebilirim, puan verecek olsam 10/8 olurdu. 2 puan kırma sebebim, oyunda batmobile (araç) neredeyse her şeyde kullanıyor ve fazla abartı olmuş. Ama kesinlikle zevkli bir oyun ben çok eğlendim oynarken.

Oyunlarda bir numaralı önceliğiniz grafik değilse serinin ilk oyunundan son oyununa kadar hepsi oynanır.
Hocam Arkham Knigt’da optimizasyon sıkıntıları az da olsa devam ediyor mu? Ben oynuyorum şu an sabit 75 FPS alırken bazı yerlerde 10 FPS’e düşüyor oradan çıkınca geri 75 oluyor, sizde de oluyor mu?

Hocam Arkham Knigt’da optimizasyon sıkıntıları az da olsa devam ediyor mu? Ben oynuyorum şu an sabit 75 FPS alırken bazı yerlerde 10 FPS’e düşüyor oradan çıkınca geri 75 oluyor, sizde de oluyor mu?
PC'de en son 10 Ağustos 2019'da oynamışım. Oynadığım dönemde bahsettiğin kadar büyük FPS kaybı yaşadığımı hatırlamıyorum.

Okullar açılacağı için Batman Arkham Knight’i seneye yaz almayı düşünüyorum. Çok eski gelir mi? Grafikleri, oynanış mekanikleri, vuruş hissi çok mu eski?
Cevaplarınız için teşekkürler.
vuruş hissi güncel oyunlara kıyasla basit kaçıyor çünkü 4-5 kombo var sadece sol click sağ click. ama 2020 ye göre oyna bence

Yeni konular

Geri
Yukarı