Batman Arkham Knight mini inceleme

O Dost'un görüşü, bence kötü bir senaryosu yok hele ki rezalet hiç değil. City'ye göre bir tık altta kalmış denilebilir.
Dost'un görüşü fakat yanlış diyemeyiz. Dost'un örneklerinden vereyim bir tane. "Scarecrow şurdaymış goş goş goş goş, ah be yakalayamadık. Scarecrow şurdaymış goş goş goş goş, ah be gene yakalayamadık."

Diğer oyunları kötülemiyorum. Sadece Arkham Knight diğer Arkham oyunlarına göre biraz daha vasat kalmış.
Zaten sana diğer oyunları kötülüyorsun demedim fakat verdiğin örnekten yola çıkılırsa diğer oyunlar da hep birinin peşinden koşup elinden kaçırıyorsun. Bence hikaye olarak City'den kötü ama Origin'den kötü değil.

Arkham Knight'ı oynamadım ama senaryosu rezalet diyorlar. Dost Kayaoğlu sağolsun rezalet olduğunuda doğruladı.
Ben ona gerçekten anlam veremiyorum. Çok seviyorum kendisini ama Undertale gibi 2 saatte biten bir oyundan dünyalar kadar duygu geçiyor ( 1 karakter için toplam süre olarak 5 dk. bile konuşma yok), Arkham Knight gibi derin bir oyundan bir şey bulamıyor.

Ama zevkler tartışılmaz :).

Epic Games Arkham serisi ve Lego batman oyunlarını bedavaya vermişti. Hepsi güzel kaliteli oyunlar ama Joker'in suyunu sıktılar.

Geri
Yukarı