Batman: Arkham Knight, Trailer!

Batman Arkham serisinin son oyunu olacak, Batman Arkham Knight duyurulur duyurulmaz, yayınlanan ilk video ile heyecanı doruğa taşıdılar. Seneler geldi geçti, daha ilk oyunu Arkham Asylum dün gibi aklımızda iken son oyun duyuruldu. Oyun, PC-PS4 ve XboxOne için çıkışını yapacak. Ne diyelim, Kara Şövalye' nin son macerasını merakla bekliyoruz. İyi seyirler :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

black93472340.jpg

crouch604056845.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
2. duvar kağıdını yazısız olarak bulabilen var mı?

Ayrıca ilk ön siparişi ben yapacağım :D Tabi HD 6610M ile nasıl olur bilinmiyor.

2. duvar kağıdını yazısız olarak bulabilen var mı?

Ayrıca ilk ön siparişi ben yapacağım :D Tabi HD 6610M ile nasıl olur bilinmiyor.

Tamam o zaman bende 2. yapan kişi olacağım :D Büyük ihtimal o kart ile en fazla Medium da oynarsın gibi duruyor yani Low da olabilir.

Dur daha Arkham Origins'i bitirmedik. :)

Sende biraz geç kalmışsın be dostum :D Nasıl durdun o kadar zaman bitirmeden, merak edip hemen bitirmek istiyor insan :)

Ben Arkham Origins'i Low ayarda bitirdim zaten. :D

- - - Güncellendi - - -

Steam'den ön sipariş verilmiyor mu?

Sende biraz geç kalmışsın be dostum :D Nasıl durdun o kadar zaman bitirmeden, merak edip hemen bitirmek istiyor insan :)

Ders sınavları, deneme sınavları, yaklaşan YGS, bunlardan sıyrılırsan eğer, Titanfall Betası, ESO Betası, FIFA 14 Seasons bunları aradan çıkarayım derken, birden kendimi oyunu unutmuş vaziyette buldum. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı