Batman: Arkham Origins %100 Türkçe Yama

1681928084474.png

Kur yok.

Hocam yapabildiniz mi? Kaç saattir bulamadım.

Elle kurulumu yaptıktan sonra (nerede olduğunu hatırlamıyorum ama sanıırm binariesteki) ArkhamOrigins.exe'yi kopyalayın ve oto kurulumu açın. Sonra Batman Arkham Origins dosyasına girin ve oraya yapıştırıp ona tıklayın. Böylece sorun düzelmiş olacak.

Merhaba, oyun içi menü dışındaki oyun içi altyazılar İngilizce bu sorunu nasıl çözebiliriz?
Kurulumda ilerledikten sonra
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Batman Arkham Origins\SinglePlayer\Binaries\Win32 içindeki BatmanOrigins.exe dosyasını kopyala yaptıktan sonra otomatik olarak aktif hale gelecektir.

Altyazıların Türkçe olması için yapmanız gerekenler:
C:\program files (x86)\Steam\steamapps\common\Batman Arkham Origins\SinglePlayer\Binaries\Win32 içindeki. BatmanOrigins.exe yi kopyalayıp.
C:\program files (x86)\Steam\steamapps\common\Batman Arkham Origins konumuna yapıştırmalısınız ve exe dosyasını açıp konum olarak C:\program files (x86)\Steam\steamapps\common\Batman Arkham Origins'e atmış olduğunuz exe yi seçmelisiniz. Kurulum tamamlandıktan sonra altyazılarda Türkçe oluyor.

Ben ilk önce elle kurulumu denemiştim alt yazılar Türkçe olmadı ama onu yapmış olmamın altyazılara bir etkisi oldu mu bilmiyorum. İsterseniz önce elle kurun sonra dediğim adımları izleyin. Yani oyunu açmadan hem elle kurulum hem exe ile kurulum yapın.

(Arkadaşlarda sanırım bunu tarif etmek istemiş ama ben anlatım şekillerinden dolayı anlamadım. Benim gibi anlamayan varsa belki bu şekilde daha iyi anlarlar diye tarif etmek istedim)

Yeni konular

Geri
Yukarı