Batman: Arkham Origins %100 Türkçe Yama

Hatırladığım kadarıyla Cold, Cold Heart dahildi.
DLC yamaya dahil değilmiş

DLC'nin yaması da Technopat'ta @ensareis tarafından paylaşılmış kendisine teşekkür ediyorum. Diğer yerlerde bu yamanın linkini bulmak zor. Konun ilk sayfasına da eklense güzel olur. Yama 3 GB olduğu için Virustotal linki koyulmuyor ancak Kaspersky temiz gösterdi. Kurduğumda DLC'i de Türkçe oldu. Steam sürümünde sorunsuz DLC'de Türkçe oluyor oyunu bozmuyor. Yamayı yapan Teknoforza ekibine de teşekkürler. Yamanın linki konun ilk sayfasına da eklense güzel olur.
@Penetrator God

Yama linki:

Son düzenleme:

DLC'nin yaması da Technopat'ta Ensareis tarafından paylaşılmış kendisine teşekkür ediyorum. Diğer yerlerde bu yamanın linkini bulmak zor. Konun ilk sayfasına da eklense güzel olur. Yama 3 GB olduğu için Virustotal linki koyulmuyor ancak Kaspersky temiz gösterdi. Kurduğumda DLC'i de Türkçe oldu. Steam sürümünde sorunsuz DLC'de Türkçe oluyor oyunu bozmuyor. Yamayı yapan Teknoforza ekibine de teşekkürler. Yamanın linki konun ilk sayfasına da eklense güzel olur.
@Penetrator God

Yama linki:

Bunu bilmiyordum açıkçası yamayı ekletirim. Fakat ben bu yamayı kullandığımda ekstra DLC için yama kurduğumu hatırlamıyorum ama neyse.

Hocam paylaştığınız ilk fotoğrafta Cold Cold Heart yazıyor o DLC hikayesi.

Orası DLC yamasını kurduktan sonra Türkçe oluyor şu şekilde. Tabi ki DLC oyun içi altyazılarda Türkçe oluyor.

Ekran görüntüsü 2023-08-16 205820.png

DLC'nin yaması da Technopat'ta @ensareis tarafından paylaşılmış kendisine teşekkür ediyorum. Diğer yerlerde bu yamanın linkini bulmak zor. Konun ilk sayfasına da eklense güzel olur. Yama 3 GB olduğu için Virustotal linki koyulmuyor ancak Kaspersky temiz gösterdi. Kurduğumda DLC'i de Türkçe oldu. Steam sürümünde sorunsuz DLC'de Türkçe oluyor oyunu bozmuyor. Yamayı yapan Teknoforza ekibine de teşekkürler. Yamanın linki konun ilk sayfasına da eklense güzel olur.
@Penetrator God

Yama linki:

Hocam merhaba DLC yamayı indirmeye çalışıyorum ama veri sınır aşıldı diyor bir bakabilir misiniz.

Hocam merhaba DLC yamayı indirmeye çalışıyorum ama veri sınır aşıldı diyor bir bakabilir misiniz.
Gerek kalmadı mecburi olarak yandex hesabı kurup indirdim.

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı