Batman Arkham Origins Bölümleri [Video]

mevsres

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Evet ilk bölümü çektim beyler, hayırlı olsun. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalnız, adamın diğer oyunları oynamadığı belli. Video kapağı, Arkham City' den kalma :D

Çok teşekkürler arkadaşlar. :)

Yalnız, adamın diğer oyunları oynamadığı belli. Video kapağı, Arkham City' den kalma :D

Google'a Batman Arkham Origins diye yazıyorum o çıkıyor. Ne beyinsiz insanlar var madem Batman Arkham Origins haberi yapıyorsunuz neden City'nin resmini koyuyorsun? :D

http://www.oyungunlugu.net/batman-arkham-originsi-yeni-nesilde-goremeyecegiz.html

Değiştiriyorum.

- - - Güncellendi - - -

Yeni bölüm çektim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Arkadaşlar birisi şu oyunu bana öğretsin, oyunda Radar nerede yönümü nasıl bulacağım oynarken? :D

3. Bölüm de geldi.

Ben de oyunu yeni satın aldım ve ilk bölümü bitirdim. Ama bence bu tarz oyunlar gamepad ile oynanmalı. Ben F710 ile oynuyorum ve gayet zevkli. mevsres sana da tavsiye ediyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı