Sürprizbozan Batman Arkham Origins - Deathstroke geçilmiyor

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eşref Bey

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Herkese merhaba. Origins oyunu indirime girmişti alayım dedim. Almaz olaydım. İlk bölüm sonu canavarını kolay geçtim ancak deathstroke geçilmiyor. Yani ne yaparsam yapayım geçemiyorum. YouTube'dan videolar izledim. Nafile. Yardımcı olur musunuz?

Oyunu silme raddesine geldim. Armoru 2 dakikada tüketiyor.

Çoğu insanın oyunu bırakma sebebini olan bir boss kendisi. Bam güm direkt saldırmaman gerek Deathstroke'a. Kendisi de Batman gibi yakın dövüşte usta biri. Farklı stratejiler denemelisin(Batclaw ile kendine çekip vurmak mesela en mantıklısı) ve arka arkaya vurmaya çalışmak yerine arada bir 2-3 kez vurmaya çalışmalısın. Arka arkaya vurmaya çalışınca direkt karşı saldırı yapıyor.

Çoğu insanın oyunu bırakma sebebini olan bir boss kendisi. Bam güm direkt saldırmaman gerek Deathstroke'a. Kendisi de Batman gibi yakın dövüşte usta biri. Farklı stratejiler denemelisin(Batclaw ile kendine çekip vurmak mesela en mantıklısı) ve arka arkaya vurmaya çalışmak yerine arada bir 2-3 kez vurmaya çalışmalısın. Arka arkaya vurmaya çalışınca direkt karşı saldırı yapıyor.
Hocam batclaw ile kendime çekiyorum vuruyorum ancak o özel sahneye geçip vuruyor. Armoru 2 dakikada sıfırlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı