Çözüldü Batman Arkham Origins Deathstroke zayıf noktası nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kunduz

Picopat
Daha fazla  
Bu adam yenilmiyor. Bir hareketi yapıyorum karşılıyor, tekrar yapıyorum karşılıyamıyor. Bu adamın zayıf noktası varmış ben bulamadım nedir?

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Size tüyo vereyim; sırf videoyu bu yüzden attım, farkettiyseniz sürekli "counter" modunda. Yani size tam vuracakken savunuyor ve hemen vurkaç yapıyor. Sürekli yaptığınız müddetçe bu sefer tam saldırıya geçiyor. Bu şekilde alabilirsiniz Slade'i.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Size tüyo vereyim; sırf videoyu bu yüzden attım, farkettiyseniz sürekli "counter" modunda. Yani size tam vuracakken savunuyor ve hemen vurkaç yapıyor. Sürekli yaptığınız müddetçe bu sefer tam saldırıya geçiyor. Bu şekilde alabilirsiniz Slade'i.

Çözüm

Size tüyor vereyim; sırf videoyu bu yüzden attım, fark ettiyseniz sürekli "counter" modunda. Yani size tam vuracakken savunuyor ve hemen vurkaç yapıyor. Sürekli yaptığınız müddetçe bu sefer tam saldırıya geçiyor. Bu şekilde alabilirsiniz Slade'i.

Sayenizde sonunda geçtim.

Geri
Yukarı