Batman Arkham serisi nasıl?

Makaleler
2
Yer
İzmir
Merhaba. Batman Arkham serisi nasıl sizce oynamaya değer mi? Üç tane oyunu mevcut sırasıyla hangisi baştan başlıyor?

asdasdas.jpg

Açık dünyası var mı?
Biraz konu dışı olabilir, kusura bakmayın. Bunun için konu açmak istemedim.
Origins'i buradan alırsam Steam Key mi verecek?

Açık dünyası var mı?
Biraz konu dışı olabilir, kusura bakmayın. Bunun için konu açmak istemedim.
Origins'i buradan alırsam Steam Key mi verecek?

Evet Steam key verir. Bu arada fiyat gerçekten çok uygun. Alacak arkadaşlar kesinlikle kaçırmasın. Diğer soruna gelecek olursak, Origins, Asylum ve City sandbox sayılır çok geniş bir dünyaları yok. Haritayı genelde bir yerden bir yere gitmek için kullansanız da ipuçlarını takip ederek bazı yan görevleri açabilirsiniz. Arkham Knight ise açık dünya sayılabilir. Diğer oyunların aksine çok daha geniş bir dünyası ve özgürlüğü var. Batmobile'ı kullanabildiğimiz tek oyun. Yine haritada üzerinde birçok görev bulunuyor, kimini oyun size gösteriyor kimini de buluyorsunuz. Bunlara ek olarak her oyunun dünyasında Riddler'ın bilmeceleri gizli bolca. Yapıp yapmamak size kalmış.

Eveeet. Benim konum açılmış. Hayatınızda görüp görebileceğiniz en büyük Batman hayranı olarak geldim.

Arkham Serisi mükemmel bir seriidir. Arkham Knight beni birazcık üzmüş olsa da.

Hikaye sıralamamız ise, Arkham Origins > Arkham Asylum > Arkham City > Arkham Knight.

Benim en sevdiğim Arkham Origins. Bir kaç gameplay saçmalığı olsa da, inanılmaz bir Batman hissiyatı yaşatıyor, içine giriyorsunuz o Batman'ın ve boss fightları çok keyifli. Karşımızda acemi, herkesin tek tük bildiği, sinirli, tek başına her şeyi yapacağına inanan bir Batman var ilk oyunda. Asylum ve City'de kalitelidir. Knight grafik ve oynanış bakımından çok iyi olsa da boss ve görevlerden dolayı biraz üzdü beni.
@Maestro. . Bunlara ek olarak her oyunun dünyasında Riddler'ın bilmeceleri gizli bolca. Yapıp yapmamak size kalmış.

Söylediğinin aksine; Arkham Knight'ı tamamen bitirebilmek için Riddler'ı da hapse göndermek gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı