Batman Arkham'ın yeni oyunu ne zaman çıkar?

Sadece Batman değil direkt olarak tüm süper iyiler kötü. Flash, Superman gibi. Bu oyundaki amaç ise aslında kötü olan karakterler ile eskiden iyi fakat sonradan kötü olan karakterileri alt etmek. Oyunun fragmanlarına bakarsan anlarsın ne demek istediğimi.
Hocam benim için batman önemli, diğerleri pek umrumda değil :D bakayım hocam, sonradan anlayacağım dediğiniz.

Bu oyunda brainiac kahramanları ele geçirdiği için kötüler ile onlarla savaşacağız.
Anladım hocam, bu sefer benim için kötü olmuş, direk aynı konsept üzerinden devam etseler mükemmel olurdu.

Batman Arkham Asylum, City ve Knight'ta Batman'i seslendiren Kevin Conroy'u son kez bu oyunda göreceğiz. Sonrasında adam gerçek hayatta öldüğü için göremeyiz zaten.
Hocam asylum oynamadım pek sevmedim, ama City'i çok sevdim, bırakamıyorum oyunu bitirdim, bitirdiğime üzülüyorum.

Anladım hocam, bu sefer benim için kötü olmuş, direk aynı konsept üzerinden devam etseler mükemmel olurdu.
Oyun PUBG: DC Edition gibi olacağı için çok şey kaybetmezsin. 4 kişi co-op, matchmaking, battlepass gibi saçma sapan şeyler var oyunda. Avengers oyunuyla aynı kaderi paylaşacaktır muhtemelen. Yani çıktığı gibi yerden yere vurulup bir kaç sene içinde bedava olup sonra sunucularının kapatılması ile asla oynanamaz hâle gelen bir oyun olacaktır.

Oyun PUBG: DC Edition gibi olacağı için çok şey kaybetmezsin. 4 kişi co-op, matchmaking, battlepass gibi saçma sapan şeyler var oyunda. Avengers oyunuyla aynı kaderi paylaşacaktır muhtemelen. Yani çıktığı gibi yerden yere vurulup bir kaç sene içinde bedava olup sonra sunucularının kapatılması ile asla oynanamaz hâle gelen bir oyun olacaktır.
Yani hocam kapanacağı belli gibi, daha çıkmadan ben bile sevmedim, bu benim gibi arkham serisini seven oyunculara hakarettir.

Gotham Knights'ı atlamışsınız sanki.
Hocam şimdi baktım, batman'ı öldürmüşler durduk yere bana koydu bu haber, bir batmanci olarak üzüldüm.

Geri
Yukarı