Batman Origins oynanır mı?

Miresdal

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, başlıkda da belirttiğim gibi Batman Origins oynanır mı? Ben şu an Arkham aslyum ve Arkham City'nin hikayesini bitirdim. Yan görevleri yapmadım öyle çok hikayesi sardığı için oyunun ve Arkham Knight'a başlayacağım ben bu oyunları seri olarak Steam'den üçünü 15TL'ye aldım ama Originis'de varmış başka bir seri olarak bildiğim kadarıyla onu oynamak gerekiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Seri birbiriyle bağlantılı ama ben hiçbirini oynamadan direkt Arkham Knight'a başlamıştım. Bi sorun yaşamadım ve gerçekten efsane bir oyun.

Origins tüm olayların başlangıcını anlatıyor. Oynarsanız iyi olur hikayesi çok kopuk değil öbür oyunlardan.

Son düzenleme:
Arkham Origins çıktığı dönemde oynamış ve bitirmiştim. Arkham City kadar güzel değil ama yine de oynanabilir. En çok kar yağma kısmını sevmiştim Origins'in. Bir de kar üstünde yürüme izlerimiz kalıyor onu sevmiştim.

Seri birbiriyle bağlantılı ama ben hiçbirini oynamadan direkt Arkham Knight'a başlamıştım. Bir sorun yaşamadım ve gerçekten efsane bir oyun.

Dostum City ve Aslyum şiddetle tavsiye ederim aşırı iyi onlarda hikaye konusunda. Bir de seri olarak satıyordu oyunu Steam ama Origins yoktu ondan dolay oynamadım bende daha yeni haberim oldu Origins diye bir oyunu daha olduğu.

Dostum City ve Aslyum şiddetle tavsiye ederim aşırı iyi onlarda hikaye konusunda. Bir de seri olarak satıyordu oyunu Steam ama Origins yoktu ondan dolay oynamadım bende daha yeni haberim oldu Origins diye bir oyunu daha olduğu.
Ya çok eski grafikli olduğu için indirmemiştim açıkçası. Son nesil oyunlardan sonra eski grafikli oyunlar değişik geliyor artık.

Ya çok eski grafikli olduğu için indirmemiştim açıkçası. Son nesil oyunlardan sonra eski grafikli oyunlar değişik geliyor artık.

City eski grafikli değil yani GTA 5'le kapışır öyle söyleyim tabii araç falan kullanamıyorsun ama açık dünya şeysi falan olsun City çok güzel Aslyum da hikayesi birleşik diye City'le bitirmişdim. İlk Aslyum sonra City.

Oynanır hocam 300 saatin üzerinde gömdüm tabii Online'ı vardı o zamanlar. Fakat hikaye modu ise hiç fena değil o indirimli fiyata kesinlikle değer oyna geç 10 saatte ana hikaye biter. Enigma hariç yan etkinlikleri yapsan da yeter. Riddler bulmacalarını hep yap Arkham Knight'da olsun diğer oyunlarda olsun. Ama bunda yapma.

Oynanır hocam 300 saatin üzerinde gömdüm tabii Online'ı vardı o zamanlar. Fakat hikaye modu ise hiç fena değil o indirimli fiyata kesinlikle değer oyna geç 10 saatte ana hikaye biter. Enigma hariç yan etkinlikleri yapsan da yeter. Riddler bulmacalarını hep yap Arkham Knight'da olsun diğer oyunlarda olsun. Ama bunda yapma.

Tavsiyeniz için sağ olun hocam Kinightdan sonra oynayacağım

Geri
Yukarı