Sürprizbozan Batman Origins'in bittiği nasıl anlaşılır?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MOSYONnn

Kilopat
Yer
İzmir
Arkadaşlar Batman serisine başlayayım dedim. Origins'ten başladım ve bayağıdır da oynuyorum. En son Joker'i tutuklattım ve orada oyun bitti mi? %26 tamamlanma diyor ama artık başka görev de çıkmıyor. Bitiş ekranı dahi çıktı yazılar falan geçti.

Arkadaşlar Batman serisine başlayayım dedim. Origins'ten başladım ve bayağıdır da oynuyorum. En son Joker'i tutuklattım ve orada oyun bitti mi? %26 tamamlanma diyor ama artık başka görev de çıkmıyor. Bitiş ekranı dahi çıktı yazılar falan geçti.

Ana hikaye bitti, yan görevleri yapmadıgın için %26 görünüyordur.

Oyun bitince Credits(jenerik) ekranı çıkıyor. O ekran çıktı mı?
Birde oyunda Joker 2 kere tutuklanıyor. En son çok katlı otel görevini mi yaptın?

Peki ben yan görevleri yapayım mı hikayeyle ilgili bana bir şey katar mı? Diğer oyuna geçmek istiyorum bir an önce hikayesine dahil olmak istiyorum oyunun
Arkham Origins'in yan görevleri o kadar da iyi değil ve hikayeye çok şey katmıyor. Direkt Asylum'a geçsen de olur.

Oyun bitince Credits(jenerik) ekranı çıkıyor. O ekran çıktı mı?
Birde oyunda Joker 2 kere tutuklanıyor. En son çok katlı otel görevini mi yaptın?
Hapishane işte en son final yerine geldim. Jokeri alt ettikten sonra kesitler geçti hapishaneyi ve deathstroke falan yapılan anlaşmalar gösterildi. Ne yapçam ben şimdi asyluma geçeyim mi? Ama deathstroke kimle anlaşma yaptı bana ne yapacak onu da öğrenmek istiyorum

Hapishane işte en son final yerine geldim. Jokeri alt ettikten sonra kesitler geçti hapishaneyi ve deathstroke falan yapılan anlaşmalar gösterildi. Ne yapçam ben şimdi asyluma geçeyim mi?
Asylum'a geçebilirsin. Hikaye bitmiş.
Ama Deathstroke kimle anlaşma yaptı bana ne yapacak onu da öğrenmek istiyorum.
O soruların cevabını maalesef alamayacaksın.

Geri
Yukarı