Sürprizbozan Batman oyunları oynanış sırası nasıl olmalı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Centipath

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF F15

i5-11400H
RTX 3060 6GB VRAM
16GB RAM
512GB m2 SSD
Önce hangisi oynanmalı?
1687116978272.png

Bende bu paketi aldım ama aslında Batman serisi 4 oyundan oluşuyor bu paketta olmayan Arkham Origins'i alabilirsin 7-8 lira civarıydı en son.
  • Batman: Arkham Origins (2013)
  • Batman: Arkham Asylum (2009)
  • Batman: Arkham City (2011)
  • Batman: Arkham Knight (2015)

Batman Arkham Origins, Arkham asylum, Arkham City, Arkham Knight.
Hikaye sıralaması böyle, seriyi oynayarak ben de doğruladım.

Ben hepsini oynadım. Hatta baya severim bu seriyi, ens evdiğim oyun serilerinde ilk 5'tedir. Bence Arkham Asylum, Arkham City, Arkham Origins ve Arkham Knight diye gitmelisin. Çünkü ilk oyun Arkham Asylum olduğu için biraz daha ham o yüzden göze batıyor. Kısacası çıkış sırasıyla oyna derim.

Bende bu paketi aldım ama aslında Batman serisi 4 oyundan oluşuyor bu paketta olmayan Arkham Origins'i alabilirsin 7-8 lira civarıydı en son.
  • Batman: Arkham Origins (2013)
  • Batman: Arkham Asylum (2009)
  • Batman: Arkham City (2011)
  • Batman: Arkham Knight (2015)
Teşekkürler. Aldım Origins'i de.

Ben de önnceki indirimlerde almıştım ve çıkış sırasına göre oynamayı düşünüyorum. Arkham Asylum, Arkham City, Arkham Origins, Arkham Knight.
Hocam bence Arkham origins'i önce oynayın. Spoiler.
City'de Joker ölüyor, Origins'te Joker ile tanışıyoruz hapise attırıyoruz (Arkham Asylum'un devamı), tabi gene siz bilirsiniz.

Origins'e kötü diyorlar oynamazsakta bir şey kaybetmezmişiz sizce?
Yaani bence oynamasanda pek birşey kaybetmezsin, fakat oynasanda hikayeyi doğrudan anlarsın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı