Batman serisi oynama sırası

bymfw4

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 Ti ---- İşlemci: AMD Ryzen 5 4600H ---- RAM: 16 GB ---- Kulaklık: Razer Blackshark V2 ---- Mouse: VXE Dragonfly R1 Pro
Merhaba, ben son indirimde Batman serisinin 3 oyununu aldım. (Asylum, City, Knight) çıkış sırasına baktığımda da bu şekildeydi, ben de Asylum'dan başlayayım dedim ama herhalde aralarında bağlantı yokmuş, diğer oyunlara geçeyim mi bunu mu bitireyim, %9'unu tamamladım şu an?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben son indirimde Batman serisinin 3 oyununu aldım. (asylum, City, Knight) çıkış sırasına baktığımda da bu şekildeydi, ben de Asylum'dan başlayayım dedim ama herhalde aralarında bağlantı yokmuş, diğer oyunlara geçeyim mi bunu mu bitireyim, %9'unu tamamladım şu an?

Sıralama doğru hocam. Bana kalırsa karışık oynasanız da bir şey kaybetmezsiniz. Aralarında bağlantılar var ama hikayeyi komple etkilemiyor sadece küçük detaylar.

Sıralama doğru hocam. Bana kalırsa karışık oynasanız da bir şey kaybetmezsiniz. Aralarında bağlantılar var ama hikayeyi komple etkilemiyor sadece küçük detaylar.
Hangi oyun en iyisi sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı